Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   ontruiming kraakpand (https://forum.politics.be/showthread.php?t=18743)

no_red_flags 9 augustus 2004 16:58

ontruiming kraakpand
 
uit het vtm nieuws:



Ontruiming kraakpand misluktIn Leuven is de ontruiming van een kraakpand mislukt. Arbeiders waren maandagmorgen gestart met de afbraak, maar de krakers verzet- ten zich en gooiden een molotovcock- tail. Toen de aannemer de politie belde, bleek dat hij een gerechtelijk bevel nodig had om de krakers uit te drijven, maar dat had hij niet. De jongeren kraken het pand al sinds half december. Het moet samen met nog een paar huizen wijken voor een nieuw commercieel complex.

Eternity 9 augustus 2004 17:23

Het staat al in het juiste subforum, dat is al iets ...

Lees echter dit eens: http://forum.politics.be/showthread.php?t=18503

Opinie erbij of closen pls.

no_red_flags 9 augustus 2004 17:33

ja, zover was ik dus nog niet gekomen..

neen, het viel mij weer eens op hoe de zichzelf vredelievend verklaarde krakers het weer eens niet kunnen laten om cowboy en indiaantje te spelen.

blijkbaar werd die molotov zelfs niet naar de politie, maar naar een groep hardwerkende arbeiders gekeild.

deze kraakpanden worden trouwens gebruikt om meerdere terroristische acties te cooördineren, en de maatschappij te ondermijnen. Er wordt door dit stelletje rebellerende pubers geen seconde nagedacht wat het resultaat kan zijn wanneer zo'n molotovcoctail doel treft. Een onschuldige arbeider kan zo serieuze brandwonden oplopen.
wie durft nu nog te beweren dat krakers vredelievend zijn?
Ook wordt er vaak gebruik gemaakt van deze groep terroristen om zogenaamde vreedzame betogingen op te fleuren door linkse oproerkraaiers zoals GC.
Men heeft het er steeds over dat extreem rechts marginaal zou zijn, maar wat is de mening over het links crapuul?

Eternity 9 augustus 2004 17:37

extreem = slecht
extreem links = slecht
extreem rechts = slecht

Extreem links = extreem rechts

(neen geen Wiskundige vergelijking, dus bespaar u de moeite van de fout hierin aan te tonen).

çois s 9 augustus 2004 17:40

Dat die aannemer het gebouw afbrak met die krakers erin. Dat zouden 2 vliegen in één klap zijn.

no_red_flags 9 augustus 2004 17:41

inderdaad, ook mijn standpunt.

Mooie foto van Amina trouwens :)

Leviathan 9 augustus 2004 18:51

Heel simpel: ze één kans geven zonder brokken op te krassen. Daarna uitroken met traangas, een flinke afrossing met de matrak als ze buitenkomen en een tijdje afkoelen in de gevangenis. Zal ze leren, de vuile strontkevers!

driewerf 9 augustus 2004 19:59

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door no_red_flags
Ook wordt er vaak gebruik gemaakt van deze groep terroristen om zogenaamde vreedzame betogingen op te fleuren door linkse oproerkraaiers zoals GC.

de lsp heeft nog nooit het kraken aangemoedigd, noch 'terroristische acties' gebruikt. Lees onze standpunten daarover na, en vind eens een enkel zinnetje hoe klein ook waar wxe terrorisme verdedigen. Integendeel,
http://www.marxists.org/archive/trot...1909/tia09.htm in why marxists oppose individual terrorism staan nog eens duidelijk alle argumenten op een rijtje gezet.

driewerf

no_red_flags 10 augustus 2004 01:44


ingenious 10 augustus 2004 04:03

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door no_red_flags
jullie vriend jonas van asshole over het ''voorzien van een gaatje tussen de ogen bij elke gemilimeterde haartooi?

dat jij die jonas niet tof vindt, heb ik nu al begrepen (tunhout-thread), maar kan je je persoonlijke vete met die kerel buiten dit forum uitvechten (moet je niet leterlijk nemen hé). dit is een politiek forum, het is de bedoeling inhoudelijk te discussieren. indien die kerel op het forum zit, kan je hem via pb uitschijten, indien hij hier niet komt, moet je hem hier niet door het slijk halen.

dank u

Bhairav 10 augustus 2004 06:47

DAT zijn nu eens mensen met ballen aan hun lijf.
Dat huis zou gegeven moeten worden aan mensen zonder onderdak.

Vlaanderen Boven 10 augustus 2004 11:13

Hoe komt iedereen toch aan die molotovs?

Herr Flick 10 augustus 2004 14:36

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bhairav
DAT zijn nu eens mensen met ballen aan hun lijf.
Dat huis zou gegeven moeten worden aan mensen zonder onderdak.

Ze hadden beter, da krot, krakers en al in de puincontainer gekiept.

jan hyoens 10 augustus 2004 14:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Herr Flick
Ze hadden beter, da krot, krakers en al in de puincontainer gekiept.

gewoon alle uitgangen dichtmaken en in brand steken!(met al die molotovs cocktails zal da goed fikken!)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:43.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be