![]() |
De media bestaat niet
Ziet u geen graten in uitspraken als "de media heeft een belangrijke invloed op de mening van de kiezers" of "de media's hebben hier veel aandacht aan besteed"?
Lees dit, laat het tot u doordringen, en maak uzelf voortaan niet langer belachelijk: [size=4][size=2]http://www.vandale.nl/opzoeken/woordenboek/?zoekwoord=media[/size][/size] [size=4] [/size][size=4]me·dia[/size]1 (de ~ (mv.)) 1 de middelen tot overdracht en verspreiding van kennis en informatie [size=1]Tip: 'mv' betekent niet 'mannelijk of vrouwelijk.'[/size] |
Bwoh, ergenns weet ik da well maaar ik lig er neit van wakker. Raar ijgenleik, angezien ik er voo de rest gewonleik op sta een gramatikaal korekte text af te levern, tenzei om een hummoristis of amikaal efekt te berijken.
|
Ik heb daar enkele maanden terug ook eens een berichtje over geplaatst, maar dan midden in een andere topic (waar "media" als enkelvoud gebruikt werd). En hoeveel verschil heeft dat gemaakt? Nul, niks, nada. ;)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:45. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be