Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   NVA voert staatshervorming onverkort uit (https://forum.politics.be/showthread.php?t=188985)

Echte Waal 11 juli 2013 11:16

NVA voert staatshervorming onverkort uit
 
Peeters: ‘N-VA voert staatshervorming onverkort uit’ DS



Feit

Amon_Re 11 juli 2013 11:43

Kijk es aan, een partij die haar woord houdt. Kom dat tegen.

Vrijheideerst 11 juli 2013 11:53

Ze hebben geen keuze. Als ze (weer) zouden weglopen zou ik niet zeker zijn dat de kiezer hen dat in dank zal afnemen. Vraag maar aan De Croo jr.

BonBon 11 juli 2013 11:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Amon_Re (Bericht 6714454)
Kijk es aan, een partij die haar woord houdt. Kom dat tegen.

2

De NVA wil nu zeker geen bruggen verbranden, dat zou erg slecht zijn voor de vorming van een volgende Vlaamse regering. Een woord is een woord, dat is erg belangrijk bij onderhandelingen.

Of dat de andere partijen woord houden is een andere zaak.

lamenielachen 11 juli 2013 12:07

Wel wel wel, die meneer spreekt over besparen en wat zie je?
De indirecte belastingen verhogen stiekem aan alle kanten, bvb de opcentiemen op wegentaks in Oostende is nu al 10%. enz, enz., voorbeelden genoeg.
Wat ik niet hoor is dat men eindelijk eens gaat besparen op die logge onwerkzame staatsstructuur, het teveel aan mensen die er voor werken, hun onrendabel rendement, hun te hoge vergoedingen allerhand.
Ook daar voorbeelden genoeg van te weinig controle en despotische toestanden ivm. met onkosten en andere vergoedingen.
Dat het niet werkt zie je zelfs tot bij de politie (uw vriend?), te veel vergoedingen en steeds minder blauw op straat. Diegenen die op straat lopen zijn dan weer bezig onder of met mekaar en oh weh als je ze stoort.
Ieder bedrijf saneert waar het kan behalve onze overheid waar ze mekaar in stand houden en verder onze financiën en spaargelden, bestemd voor te overleven als we met pensioen gaan, uithollen.
Trouwens weet al iemand hoeveel Albert nog gaat krijgen na zijn koningschap? Onze "Philippe" zie je ondertussen steeds méér lachen, zal wel met zo een prè + wat er nog allemaal bij komt.
Overbetaalde, zelfingenomen prutsers zijn het daar in de ivoren toren.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:14.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be