Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Hamas plant terroristische aanslagen in Europa (https://forum.politics.be/showthread.php?t=1891)

Antoon 8 februari 2003 13:10

De sjeik ahmed Jassin, da's die oude kreupel met witte baard in zijn rolstoel, heeft de hamas opgeroepen om aanslagen te plegen in Europa.
Dezelfde soort aanslagen als in Israel: in bussen , restaurants, scholen, etc...

Die ouwe zot is ook een vriend van Van Quickenborne. Deze laatste is daar toen zijn steun gaan betuigen na een 'gelukte' aanslag op een hotel (30 doden en 100 gewonden), allemaal oudere mannen en vrouwen met kinderen en kleinkinderen die aan tafel zaten.

Ik ga die discussie over Israel/Palestina en wat die twee volkeren elkaar aandoen niet herbeginnen.

Maar ik vraag mij af of wij hier in Belgie wel beseffen wat er ONS zou kunnen overkomen, mochten die islamisten met hun gruwel bij ons beginnen.

Mustapha 8 februari 2003 13:26

Bron?

Naar mijn wete is Sjeik Ahmed Yassin enkel een, ja hoe zou ik het zeggen, een ere-voorzitter ofzo :D

Moest hij de rechtstreekse leider zijn van HAMAS, was die man allang opgepakt door de Israelisch, want zo snel weglopen kan die man toch niet.

Kotsmos 8 februari 2003 14:15

Yassin heeft de touwtjes stevig in handen bij de Hamas. Niks te ere-voorzitter.

alpina 8 februari 2003 14:50

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
De sjeik ahmed Jassin, da's die oude kreupel met witte baard in zijn rolstoel, heeft de hamas opgeroepen om aanslagen te plegen in Europa.
Dezelfde soort aanslagen als in Israel: in bussen , restaurants, scholen, etc...

Die ouwe zot is ook een vriend van Van Quickenborne. Deze laatste is daar toen zijn steun gaan betuigen na een 'gelukte' aanslag op een hotel (30 doden en 100 gewonden), allemaal oudere mannen en vrouwen met kinderen en kleinkinderen die aan tafel zaten.

Ik ga die discussie over Israel/Palestina en wat die twee volkeren elkaar aandoen niet herbeginnen.

Maar ik vraag mij af of wij hier in Belgie wel beseffen wat er ONS zou kunnen overkomen, mochten die islamisten met hun gruwel bij ons beginnen.

Aanslagen plegen in Europa is wel het stomste dat de Hamas zou kunnen doen en wees gerust ze zullen dat zelf ook wel weten. De Hamas zal zich nog wel een tijdje koest houden in Europa. Waar zijn u bronnen trouwens?

Antoon 8 februari 2003 19:51

Voor hen die naar mijn bronnen vragen: het was vandaag een titel op de teletekst van de VRT.

circe 8 februari 2003 20:25

Golfstaten vrezen aanslagen in België

Enkele buurlanden van Irak hebben de Belgische regering in een brief gevraagd hun ambassades in Brussel te beschermen. Binnenkort gaat het Belgische leger de Amerikaanse ambassade in Brussel en het SHAPE-complex in Henegouwen bewaken. Dat heeft de redactie vrijdag in regeringskringen vernomen. De vrees van de Golfstaten en de maatregelen hebben te maken met de schrik voor terroristische aanslagen nu de oorlog tegen Irak dichterbij komt. "Niemand wil toegeven dat er op alle niveaus druk overleg wordt gevoerd. Men wil zogezegd de bevolking niet nodeloos verontrusten. Let wel: er is geen concrete bedreiging." Volgens de Amerikanen zijn er sinds vrijdag wèl aanwijzingen dat het terreurnetwek Al-Qaida overal ter wereld aanslagen gaat plegen. President Bush heeft de tweede hoogste fase in het terreuralarm afgekondigd.


GAZET VAN ANTWERPEN

--------------------

vivanter007 9 februari 2003 14:22

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door circe
Volgens de Amerikanen zijn er sinds vrijdag wèl aanwijzingen dat het terreurnetwek Al-Qaida overal ter wereld aanslagen gaat plegen. President Bush heeft de tweede hoogste fase in het terreuralarm afgekondigd.

Tuurlijk, de Bush administratie heeft niet liever dan dat de schrik er bij ons allen heel goed in zou zitten. Zij cultiveren dat. En van de verwarring kunnen ze in 1 adem gebruik maken door de onbewezen link tussen het regime van Hoessein en Al Qaeda nog wat meer in de verf te zetten als een vanzelfsprekendheid.
Als ze dan toch zo goed weten waar die sjeik zit, waarom pakken de Amerikanen *hem* dan niet? Dit toont weer aan hoe de zgn. oorlog tegen terreur misbruikt wordt voor andere Amerikaanse doeleinden en zo elke geloofwaardigheid verliest. Als wij binnenkort last krijgen van terreur, is dat de schuld van Bush administratie. Zij maken blunder na blunder op diplomatiek vlak en wij moeten daar dan allemaal voor opdraaien. Onze belastingbetalers mogen mee opdraaien voor de kosten van de verhoogde waakzaamheid nabij de Amerikaanse doelwitten in ons land. De Amerikanen mogen ons Europeanen economisch chanteren wat ze willen, maar wij zullen hen ook eens de rekening presenteren!

ramon 9 februari 2003 19:20

Mustapha, de beruchte sjeik Yassin is weldegelijk 1 van de Hamas leiders die in Palestijns gebied ondergedoken leeft. Zonder mij uit te spreken over de joods-Palestijnse kwestie vind ik de opninies van die man immoreel en onvergeeflijk. Iemand die jonge mensen aanzet om zich op te blazen en hierbij tientallen joden (burgers!) mee te nemen naar het hiernamaals is immoreel.

Volgens mij is het best mogelijk dat islamietische groeperingen "actie" voeren in Europese landen die een voortrekkersrol spelen bij het steunen van een US invasie in Irak. vb. in het UK waar men de laatste tijd al een paar arrestaties heeft verricht waarbij extremistische islams een terreur plan aan het opzetten waren.

Als je ziet tot wat bepaalde terreurcellen in staat zijn (zie 9/11) kan je verwachten dat ook bepaalde Europese landen die in diskrediet bij bepaalde moslims vallen wat te verduren zullen krijgen. Ik hoop alleen maar dat ze beseffen dat al wie acties onderneemt tegen onschuldige burgers-zoals de 3000 mensen die op 9/11 naar hun werk gingen in het WTC en vermoord werden-eigenlijk gewoon laffe klootzakken zijn die uit eigen frustratie onnoemelijk veel leed bezorgen.

Deze acties zijn op geen enkele manier te rechtvaardigen ook al heeft men nog zo'n grote afgunst tov het regime.

Antoon 10 februari 2003 17:31

..

Antoon 13 februari 2003 18:01

Ik vraag me af of de hardnekkigheid waarmee onze regering de Israëlische Eerste-Minister wilt aanpakken als reden heeft dat men zo hoopt de Hamas terroristen voor andere doelen te kiezen, buiten Belgie.

Slechte politiek, als je het mij vraagt. :roll:

Darwin 13 februari 2003 18:19

Misschien is dit wel de reden van de rare houding van Frankrijk, België en Duitsland in de Irak-crisis.

De islamterroristen zouden onder meer ook historische gebouwen vizeren.

Wellicht zijn de Fransen bevreesd voor hun Eiffeltoren, De Duitsers voor één van hun kerken, de Belgen voor het Atomium?


De Engelsen lijken alvast niet te vrezen voor de "Houses of Parliament".

:?

Antoon 14 februari 2003 11:06

De Fransen en de Duitsers zijn gewoon laf.

De Belgen, dat interesseert niemand, dus dat maakt niets uit.

alpina 14 februari 2003 13:45

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
De Fransen en de Duitsers zijn gewoon laf.

De Belgen, dat interesseert niemand, dus dat maakt niets uit.

Heel dit gedoe heeft niets met lafheid te maken!! Jij zou godverdomme een hele bevolking uitroeien om maar niet laf genoemd te worden!! :evil:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:07.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be