![]() |
Kruipvlaam, deel x: Franstalige aanvoerder voor Zulte
Francky Dury kruipt, buigt en likt nog maar eens diep.
De trainer van de 'Vlaamse' club Zulte Waregem stelt Thorgan Hazard aan als zijn aanvoerder. Boegbeeld Davy De Fauw wordt aan de kant geschoven. Tevens moet Thorgan Hazard alle strafschoppen, hoekschoppen (van beide kanten) en vrije trappen nemen. Thorgan Hazard spreekt geen woord Nederlands. Maar is ie zo goed dan? Afgelopen keer bij PSV werd hij door de Nederlandse gangstarapper en jong Oranje speler Memphis Depay riant door zijn benen heen getikt en daarna compleet vernederd. Desondanks dienen de marsorders van Chelsea en windvaan Patrick Decuyper te worden opgevolgd door de brave Vlamen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Het gaat over ambras bij Zulte Waregem.
Maar jij wil het in het belachelijke trekken, zeker? |
Het gaat alleszins niet over politiek.
Voorts ook erg onvolledig (niks van link) en vermoedelijk onjuist, omdat het zeker niet de trainer was die de beslissing nam wie de kapitein moest worden. De trainer stuurde zelfs zijn kat naar de persconferentie. Het gaat wel over de invloed van centen, vanuit het buitenland, ivm transferts en wat daarvoor betaald moet worden. . |
Citaat:
|
Ambras bij een bende pottestampers is maatschappelijk niet relevant. Naar K&K met deze boel.
|
Hoe sommige in een eis van het Engelse Chelsea weer één groot Franstalig complot zien tegen de Vlaming zien is beyond me.
|
Citaat:
----------------------- Als die voetbalploegen geld nodig hebben dan komt de politiek er plotseling wel aan te pas (zie maar wat er in Gent gebeurt... Bijna 25.000.000 euro die rechtstreeks of onrechtstreeks van de stad komt.) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Of hoe je van een woord dat je gelezen hebt over een wereld waar je overduidelijk niets van snapt, iets kunt maken dat compleet los van de wereld staat. Echt, nog belachelijker kan je het niet maken.
|
Citaat:
|
Citaat:
Een kapitein is bovendien (meestal) een voorbeeld voor de jeugd(spelers). |
Citaat:
|
Uiteindelijk is De fauw kapitein gebleven. Geen idee of hij ergens in zijn voorouders een niet-raszuivere Vlaming heeft of welke godsdienst hij aanhangt, interesseert me ook niet.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:06. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be