![]() |
Vraag het aan Kylero.
Je kunt me vragen stellen alleen als u akkoord gaat niet boos te worden als ik u niet ga beantwoorden of bij een domme vraag een gepast dom antwoord geef.
|
1: Hoe denk jij over de islam?
2: Mening zionisme? 3: Borsten of billen man? 4: Mening transhumanisme? 5: Mening conflict Syrie? |
1- Ik beschouw de islam net zoals de andere Religies 'een pest', Geloof is gewoon het gevolg van de wil tot meer macht, zij die geloven in een oppergod maken daar bewust of onbewust deel van uit. We zijn vandaag de dag zelf getuige van de mobilisatie van bepaalde sekten, 'religieuze culten' die er op uit zijn meer macht naar zich toe te trekken. Met de steun van bepaalde regeringen vertoont heel dit systeem het klassieke profiel van een fascistische staat. Heel dit systeem is betrokken bij buitenlandse imperialistische oorlogen, doodseskaders, martelingen, moorden, staatsgrepen, en gemanipuleerd verkiezingen.
2 - Het zionisme is uitgegroeid tot een goed draaiende oorlogsmachine gevoed door de VS. 3 - Borsten en billen, persoonlijk kijk ik wel eerst naar het gezicht. 4 - Futuristische mumbo jumbo 5 - Ik volg voorlopig de Russen in hun mening. |
Citaat:
|
Citaat:
|
In vuile NAVO oorlogen is namelijk alles mogelijk. Van onze Journalisten zal je weinig van de feiten meekrijgen, zij zijn namelijk partijdig en volgen de mening die is ingegeven van voor hun vertrek... ze dienen enkel nog een bewijslast te vinden om die mening een glijmiddel naar ons toe te kunnen meegeven.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Wel, transhumanisme is een logisch gevolg van de menselijke evolutie. Door het zoeken naar oplossingen van problemen die van medische aard zijn en opgedane kennis in andere domeinen, komen we op een punt waarbij we de gezondheid kunnen opkrikken, langer intact houden. De levensduur verlengen en misschien zelfs de sterfelijkheid opheffen. Al is dat een stoutmoedige droom. Maar...wie weet.
Ik vind het alvast een boeiende en nodige ontwikkeling. Maar er zijn ook wel enkele schaduwkanten, meer bepaald, hoe het geïmplementeerd zal worden. Via ons financieel economisch systeem zoals we nu kennen? Door daadwerkelijk de fysische limieten te verleggen van het menselijke kunnen, kan dit ook een factor zijn die zijn weerslag heeft in de filosofie, waarbij een compleet nieuw denkkader kan ontstaan. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Wat is volgens jou het verschil tussen weten en geloven ?
|
Citaat:
geloven = Religie 'onzeker over de waarheid' |
Citaat:
|
De sterfelijkheid opheffen?
Duts wil mij de erfenis waar ik recht op heb ontzeggen? |
Citaat:
2: Hij heeft alleen best goede punten. Zelf hang ik het transhumanisme wel aan. Een technologsche revolutie gaat er gewoon komen, en ik denk dat dat niet heel lang meer gaat duren. Dan is "tijd" een relatief begrip. Maar ik denk dat wij binnen 20 jaar toch onze levens met heel wat jaren gaan kunnen verlengen met behulp van technologie. Alleen, gaat dit voor iedereen bruibaar zijn? Of mogen alleen de rijke elite hier van profiteren? Daarbij, gaat zoiets zo,n drastische verandering zijn dat dat sowieso een heftige inpact gaat hebben. Je moet dus nog maar zien of dat allemaal zo mooi gaat zijn. |
Citaat:
Mening? |
Citaat:
hoe ga je bvb om met overbevolking als je iedereen langer in leven gaat houden? Gaat het iets zijn enkel voor de rijke elite? Waar het dan weer wel goed voor kan zijn is als je buiten de Aarde gaat denken en bvb andere planeten gaat bevolken... dit maakt heel de mensheid namelijk onsterfelijk. |
Citaat:
|
Wie is Kylero? :?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:24. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be