![]() |
opgelet voor inbrekers
![]() Blijkbaar gebruiken de oost-europese inbrekers bepaalde codes. Niet dat we zo'n lijstje hier te zien krijgen. D�*t ze het gebruiken is zeker: mijn eigen moeder had ze ooit in de gaten en heeft het gezond verstand gehad om al de tekens bij de buren te gaan uitwissen. Moesten jullie zulke tekens dus zien op de gevels van je buren (of jezelf): verwittig politie en/of veeg ze uit (nadat de pliesie is verwittigd ). |
Citaat:
https://www.google.fr/search?q=burgl...&bih=695&dpr=1 |
Citaat:
|
Zet dan dat "burgled before" of "too risky" teken op uw gevel, he.
|
Denk dat die ondertussen zo slim zijn van een ander manier van communiceren te gebruiken. Die tekens zijn al eventjes bekend op't internet.
|
opgepast, hier pakt men langst achter |
Een varken op de muur schilderen kan misschien al een beetje helpen.
|
Citaat:
Hier een hele reeks, je kan uitkiezen. Onderandere " man with a gun lives here ", " a beating awaits you here ", "this is not a safe place " enz enz:lol: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Deftige bendes sturen gewoon een SMSje met gps coordinaten en de nodige afkortingen. Als er al geen app is voor ontwikkeld.
|
Citaat:
|
Deftige bendes weten ook bij wie ze echt niet moeten zijn.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:21. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be