![]() |
Vissers moeten 25 keer vaker netten dan vroeger
|
Waar zijn we helemaal mee bezig, voor 1860 ving men - in totaal - vlak voor de kust evenveel vis als men nu doet met diesel aangedreven kolossen veruit de kust.
We zijn dom bezig |
Citaat:
Maar, wat anders? GGO's mogen niet, pesto, insecti-herbi-fungicides zijn verketterd, irrigatie en grondwateroppompen is een vloek, kunst en gewone mest op de landbouwgronden is ook al een hekel punt. Energiewinning op rendabele manier mag ook al niet. En als iemand eens een ballonnetje oplaat over een gedegen bevolkingsreductie krijgt die persoon per direct te horen dat zelfmoord geen probleem is. |
Citaat:
Ja; ik ben van mening dat naar fossiel water boren leidt tot een hogere zeespiegel -geen meters maar wel in hoogte een baksteen of meer hoog, in evenaarsgebieden -. (Is aan de oude koloniale sluizen af te lezen) Als de putten leeg raken, kunnen mensen zich in bepaalde delen in de wereld zich geen groene gazonnetjes met palmen meer veroorloven, en in veel gebieden, zoals India zullen de voedsel opbrengsten in de nabije toekomst drastisch teruglopen, tenminste met ingang als de water putten droog komen te staan. |
Citaat:
Grondwater stijgt nu eenmaal met het zeewater. Al wordt het minerale zout hierbij wel gefilterd. |
Afhankelijk van de bodemsoort; heb je het over klei en zand aan de kustvlaktes ofwel zeer doorlatende bodems, dan heb je gelijk. Gaat men het hebben over boringen dieper in het binnenland dan gaat je theorie nooit op. In sommige gevallen is de bodemsoort zo hard dat het nauwelijks tot helemaal nul nada water doorlaat, tenminste dat was mijn ervaring destijds. En met deze info komen we bij het punt, dat de doorlatendheid van de bodemsoort bepaalt in hoeverre het zeewater landinwaarts kan gaan, en zodoende weer de hoogte van het grondwater kan bepalen. Igg het binnenland van India, Pakistan, Australie, Zuid Afrika, de VS kan leegepompt worden, zonder dat er ook maar 1 druppel uit de zee, de weg naar binnen heeft kunnen wringen. Voor zeker !
|
|
Het zou volstaan om een absoluut visvangstverbod voor vijf tot zeven jaar in te stellen en de Noordzee barst opnieuw van de vis. Toen tijdens de Tweede Wereldoorlog de visvangst nagenoeg onmogelijk was heeft men dit kunnen vaststellen. Bij stormachtig weer en hoogtij werd eind 1944-begin 1945 de haring bijna letterlijk door de zeestromingen op het strand geworpen.
|
Citaat:
Uw theorie getuigt van weinig kennis terzake. |
Tjezus, ik schreef dat zeewater gemakkelijk door zand en klei gaat, of dat nu om oppervlakkige of om onderliggende lagen gaat, doet niet ter zake, het zeewater gaat daar gewoon doorheen, afhankelijk idd van de druk;
voortaan beter lezen svp ! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:44. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be