![]() |
De Europese cultuur wordt beetje bij beetje afgeschraapt.
Verene Shepherd, een mensenrechtenonderzoekster bij de Verenigde Naties met Jamaïkaanse afkomst, vindt dat het Sinterklaasfeest moet afgeschaft worden. Shepherd is het hoofd van de VN-commissie die onderzoekt of de figuur van Zwarte Piet racistisch is. "De werkgroep kan niet begrijpen waarom Nederlanders niet inzien dat dit een terugkeer is naar de slavernij en dat in de 21e eeuw dit feest moet stoppen", dat zei Shepherd in een interview met het Nederlandse tv-programma EenVandaag. Volgens haar is Zwarte Piet een beledigend gebruik. "Als ik, als zwart persoon, in Nederland zou wonen, zou ik bezwaar hebben." De VN-commissie is nog volop bezig met het onderzoek naar Zwarte Piet.
Beetje bij beetje worden oude historische gebruiken, die vaak sinds vele eeuwen deel uitmaken van onze cultuur, afgeschaft door vreemdelingen die er eigenlijk niets mee te maken hebben. Kunnen wij het het eigenlijk accepteren dat een persoon die hoogst waarschijnlijk nog nooit een stap in onze contreien heeft gezet, en er dus weinig van afweet, en er ook niets mee maken heeft, haar mening via machtige organen als de VN, op ons afdwingt? Nu is het Sint-Nicolas, maar wat is het volgende? Wij moeten allerlei vreemde culturen en gebruiken zo maar verdragen, maar onze folklore en gebruiken zouden ze dan zo maar af schaffen. Hoe lang zal de Westerse mens zich nog zo laten schofferen? |
Sinterklaas cultuur? :lol:
|
Dit gaat nu over het Sint-Nicolas-feest, en kan wat onbenullig lijken. Maar het is toch een oud gebruik in onze contreien die sinds vele eeuwen meegaat. Nu is het Sint-Nicolas, maar wat is het volgende?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
http://forum.politics.be/showpost.ph...55&postcount=6 |
Oei, ik zie nu dat het onderwerp al werd aangekaart. Ik had nochtans gezocht naar het onderwerp en niet gevonden. Deze topic mag verwijderd worden. Mijn excuses.
|
kan iemand die ZO vooringenomen is wel 'onderzoek' doen?
|
Als niet-Europeanen hetzelfde doen is het allemaal prachtig en wordt het zelfs beschermd door diezelfde VN.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/2...e_Piet___.html |
Je meent het goed maar slaat de bal wel een beetje mis. Er bestaat geen europese cultuur. Europa is geen land dus bestaat er ook geen cultuur. De titel was beter geweest " De Nederlandse cultuur wordt beetje bij beetje afgeschraapt'' en wat mij betreft idd...groot gelijk!!!!
|
Ik weet niet waar die Jamaicaanse trut haar diploma vandaan heeft, maar hieruit blijkt dat ze nog nooit ook maar één deftige scriptie of thesis heeft moeten schrijven of echt onderzoek heeft gedaan. Het is schandalig hoe tegenwoordig de racismekaart zomaar op tafel wordt gegooid om het kleinste geringste. Wat heeft dat mens hier feitelijk in de pap te brokken? Ze heeft niet eens in Belgie of Nederland gewoond, en mist dan ook volledig het referentiekader dat van zo iemand bij een onderzoek verwacht wordt. Maar ik ken het liedje al. Een zwarte of allochtoon moet zijn/haar bek maar opentrekken, en heel Europa springt er slaafs op, gelijk een kwispelend, lebberend hondje. Walgelijk. Gewoonweg walgelijk. Des te meer reden om op het Vlaams Belang te stemmen. Al het rocht moet buiten!
|
Citaat:
Joesoef Dewitte staat zich al af te trekken in de coulissen, om het zelfde te eisen hier in België. |
Citaat:
|
Citaat:
De partij die gestemd heeft voor 'uitbreiding' van 't clubbeke' van Joesoef? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
http://www.vandaag.be/binnenland/138...oegdheden.html |
Citaat:
|
Citaat:
Pffff.... |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:53. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be