![]() |
De EU begint totalitaire trekjes te vertonen
Grond hiervoor is een plan, afkomstig van de Romeinse kerk, en gesteund door het maffiaconsortium van de mediterrane landen, abortus integraal te verbieden. Nu nog broeien ze over hoe het te brenegen, maar de basis ligt er.
Ik vraag me derhalve af of ze in Brussel politiek levensmoe zijn. Ik weet ook niet in hoeverre je dit verhaal voor waarheids moet aanzien, maar het lijkt erop dat er wel landen te vinden zijn die dit voorstel direct zullen steunen. Ik heb geprobeerd de bron te screenen maar krijg geen verbinding. |
Citaat:
Het leven is kort en wie ben ik om een tijdgenoot te verwijten dat hij niet een aanzienlijk deel van de hem toegemeten levensspanne aan een grondige studie van het EU-recht heeft besteed? De EU is voortgekomen uit diplomatieke initiatieven, uitgaande van de uitvoerende machten van een aantal lidstaten. Als je begint met de uitvoerende, en niet met de wetgevende macht, is totalitarisme voorgeprogrammeerd. Bovendien waren de vroede stichtervaders van de EU geen democraten, Jean Monnet aan kop. Het totalitaire concept was er vanaf het begin en kan onmogelijk nog anno 2013 beginnen. |
Een kerkelijke handtekeningenactie ligt aan dit verhaal ten grondslag. Het plan is gefaseerd. In eerste instantie wordt ieder medisch onderzoek op foetussen verwijderd en daartoe behoort ook het zgn stamcelonderzoek. Dat zal, als het aan het klotenpakhuis Brussel ligt binnenkort in kracht van gewijsde moeten komen.
Sterke motoren achter dit gebeuren zijn landen als Sapnje, Italië, Ierland, Vaticaan en Malta. Het aantal opgehaalde handtekeningen bedroeg 1,2 miljoen. Het wordt wellicht interessant om een abortuskliniek op IJsland te beginnen. |
|
Het speelt zich allemaal in achterkamertjes af en maar weinig substantiëels komt naar buiten, of in de pers (die er misschien niet zoveel belangstelling voor heeft).
Aangezien vrijwel alle EC besluiten op ondemocratische wijze genomen worden, kan de EC volledig voorbijgaan aan het EP. Het enige wat ik wil aantonen is dat de EU steeds meer zaken gaat claimen als de hare en de wind uit de zeilen van de individuele lidstaten gaat halen. |
Citaat:
![]() |
Maak het maar belachelijk. Tuurlijk. Zalig zijn de armen van geest denken we dan maar.
Veel opinisites gaan vaak de lucht uit, metname als het nachtelijke uur nadert. Computeren kost geld, la snappico? |
Citaat:
![]() |
Nu plots gaat de neoliberale, progressieve, anti-traditionele waarden EU naar het Vaticaan beginnen luisteren?
Waarom precies? Zo gemakkelijk zou je dat verhaaltje over abortus niet verkocht krijgen aan de overwegend seculair-ingestelde bevolking, zelfs niet aan veel katholieken. |
Citaat:
![]() Citaat:
Beperk je in het vervolg maar tot moslimbashen... Citaat:
![]() |
Citaat:
|
Citaat:
De rol van de christen-democratie in de opbouw van de EU, daar heeft men nog nooit van gehoord. En ook niet van het feit dat wij allemaal de EU zijn. We zijn met meer dan vijfhonderd miljoen inwoners en die inwoners hebben alle mogelijke denkbeelden, progressief, conservatief, regressief en zelfs degeneratief (met name op politics.be). Ik zou zeggen: beperk je in het vervolg tot je gebruikelijke tirades over de superioriteit van het blanke ras. Weerom is aangetoond: supremacisten zijn toonbeelden van menselijke inferioriteit. |
Citaat:
Citaat:
Als die christen-democraten even christelijk en democratisch zijn als bij ons, dan zal die christelijke stempel wel meevallen. Om niet te zeggen, ver te zoeken zijn. Jij leeft onder de valse indruk dat de EU een transparante, aansprakelijke en democratische instantie zou zijn. Citaat:
Maar mooi van jou om toch weer te moeten grijpen naar ad hominems en persoonlijke aanvallen. |
Het gebruikelijke filosofische gezwets zonder horizon, �* la PvdA, de grootste rampspoed ooit. Lopen te knoeien met aluhoedjes en vrijmetselaart posters. Alsof we nog niet genoeg onzin hebben.
|
Citaat:
|
Citaat:
Die moslim gaat los. Zelfs het oproepen voor lynchpartijen is niet te gek voor hem. Hij kijkt goed van je af. ;-) |
Citaat:
|
Ongeloofwaardig of niet, het zal een dezer dagen wel naar buiten komen. Over Polen wordt niet gerept .De handtekeninigen actie kwam niet in 1e instantie uit of van het Vaticaan maar werd wel door hen ondersteund.
We zullen wel zien, de grote media hebben het nog niet opgepikt. |
Ik snap kallikles niet. Wat is er zo absurd aan het idee dat mensen samenkomen en plannen maken?
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:46. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be