Fieseler |
30 augustus 2004 08:56 |
[quote]
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
Of die blokrotzooi racistisch is of niet: het gaat langs geen kanten op dat de post gaat bepalen welke inhoud al dan niet onder onze ogen komt.
Dergelijke betuttelende houding is gewoon schandalig.
Zijn wij niet slim genoeg om vetzakkerij die ons niet interesseert zelf als dusdanig te herkennen en in de scheurmand te mikken?
|
Het antwoord is duidelijk: Neen wij zijn niet slim genoeg om alle rotzooi aan een intelligente triage te onderwerpen.
Als je ziet welk een Belgicistische, Royalistische of Unitaristische bull-shit ik dagelijks moet in de papiermand kieperen maar waarmee jeannine-met-de-pet, geindoctrineerd als ze is door die pulp, mij dagelijks bestookt, tja... dan is het antwoord NEEN
Uiteraard is het geenszins de post die hier rechter moet spelen van wat kan of niet kan. Waarmee weerom blijkt dat het ideologieracisme in ons Koningdom zó welig tiert dat het buiten een miljoen kiezers zelfs de politiek benoemde rechters is opgevallen.
Evenwel heb ik "second toughts" ivm deze uitspraak.
Het VB zal, eens aan de macht, kreatief moeten zijn om op dezelfde manier alleen vlaams-nationalistische post te kunnen laten bestellen.
Eén denkpiste is de volgende: Zoals Verafstoot, SStevaert en de rest van het unitaristische establishment hebben gedaan met de commerciële omroep.
Als je niet ongeveer doet wat in onze kraam past zou je wel eens jouw licenties en dus investeringen kunnen verliezen. Dus zouden ze de post kunnen privatiseren .... and the rest will be history
Citaat:
Anderzijds hoeft het Vlaamsblok niet te zeuren: ze hebben die wetten van het CGKR zelf mee goedgekeurd bij unanimiteit.
We hadden toen al moeten beseffen dat het om kutreglementen ging.[/
|
Kan je dit even elaboreren Staafje, want ook ik begrijp niet wat je bedoelt.
|