![]() |
Bent U zuur?
Vindt u uzelf verzuurd? Doet de jeugd het nog weinig goed? Sponsert de overheid verkeerde musea? Hebt u vrije tijd of werkt u enkel? Heeft u een hobby? Werkt u krampachtig verandering tegen?
Wees eerlijk. Wij kennen de zuren. |
Is dit een rethorische vraag?
|
Zuur ? Nee hoor. Is daar dan reden toe ? ;-)
|
Zuur niet, daar ik naar het schijnt vrij zoet ben, iets waar ik dan weer liever niet over in detail ga treden. :rofl:
Misschien toch een verzuurde reactie: Doet de jeugd nog weinig goed? Of ze nog weinig goed doen daar heb ik geen idee van maar ik denk dat die jeugd nog aardig wat gaat meemaken wat niet mooi zal zijn in de toekomst. Ik hoop dat ze ervan gespaard blijven maar toch ... :roll: |
eerder wat bitter.
|
Eerder een base.
|
Ik denk dat ik zoet-zuur ben. Zoet voor het ene item en zuur voor het andere. Je kunt toch niet volmaakt tevreden over alles zijn? De samenleving is nu eenmaal niet volmaakt. Ik neem aan dat ik niet de enige ben die er zo over denkt.
|
Ben je ook zuur als je verslaafd bent aan Bonbon Napoleon?
![]() |
Een enquĂȘte over dezelfde vraag:
http://forum.politics.be/poll.php?do...ts&pollid=7255 "Wat vindt U van het negativisme..." |
Citaat:
|
Ja, ik ben enigszins verzuurd, denk ik.
|
Nihilisme ook wel funny! :rofl:
Eigenlijk is mijn 'zuurheidsgehalte' als de Tarot leggen: een momentopname zeg maar ... :rofl: |
Maar nee.
|
De kut van die meid waar je een oogje op had die is zuur.
|
Citaat:
|
Ik ben eerder zoutig.
|
Eerder belegen :D
|
Eerder belegen , lol :D
|
Geen vooruitgang zonder verzuring!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:43. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be