Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Milieu (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Alles over alle planten en dieren op 1 plek (https://forum.politics.be/showthread.php?t=195426)

Havanna 10 december 2013 19:42

Alles over alle planten en dieren op 1 plek
 
Prachtig initiatief !!

Citaat:

Wetenschappers, amateurs én het grote publiek kunnen binnenkort op één plek tientallen miljoenen gegevens raadplegen over planten, dieren en mineralen. Museum Naturalis in Leiden heeft daarover vandaag een overeenkomst gesloten met vijf grote Europese natuurhistorische musea in Londen, Parijs, Brussel, Kopenhagen en Berlijn.
De informatie is op dit moment alleen toegankelijk voor de medewerkers van de instellingen zelf. De musea gaan hun digitale collecties aan elkaar koppelen, waardoor ze straks zowel onderling als door buitenstaanders op te vragen zijn.

Naturalis ontving de afgelopen jaren extra geld van de overheid om de collectie van 37 miljoen planten, dieren, fossielen en gesteenten te digitaliseren. Dit informatiesysteem vormt de basis voor het nieuwe Europese platform. Het is de bedoeling dat dit in 2016 gereed is, laat Naturalis weten.
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederlan...chikbaar.dhtml


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:28.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be