Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Kerst en Nieuwjaar in Fukushima (https://forum.politics.be/showthread.php?t=196186)

Havanna 25 december 2013 09:15

Kerst en Nieuwjaar in Fukushima
 
Je mag er niet in vanwege hoge radioactiviteit maar nu even wel? :wtf:

Citaat:

Zo'n 27.000 mensen die geëvacueerd werden uit de omgeving van de zwaar beschadigde kerncentrale van het Japanse Fukushima, krijgen van de autoriteiten uitzonderlijk de toelating om de eindejaarsfeesten in hun verlaten huis door te brengen. Dat hebben de besturen van vier steden laten weten. De interesse is echter klein.
Voor de eindejaarsfeesten wordt echter een uitzondering gemaakt. Verblijf is mogelijk tussen 24 december en 7 januari of tussen 28 december en 5 januari. Geïnteresseerden moeten zich vooraf laten registreren.
Volgens mij een of ander experimentje van de overheid :twisted:

http://www.hln.be/hln/nl/9736/Aardbe...a-vieren.dhtml

maddox 25 december 2013 09:37

Spijtig dat ik nog steeds geen vliegtuigticketje heb gekregen om ginder mijn technische bijdrage te leveren.

En er is niet veel experimenteel aan. Men weet prima hoe radioactiviteit interacteerd met bevolking. Ramsar is een prima voorbeeld.

Helaas moet ik toegeven dat ook verschillende bovengrondse kernproeven uit de jaren 50 en 60 ons veel informatie hebben bezorgd, en die informatie geeft aan dat men al zeer grof moet doen om een lange termijn probleem op te leveren.

Ik ben een boreling uit de periode met de hoogste atmosferische radioactieve vervuiling van de kernproeven, met een extra portie van Tjernobyl. Toch mankeer ik tentakels, extra ledematen en zintuigen.

KoLoS 13 maart 2014 00:46



jc delcour is this 2014 ???

maddox 13 maart 2014 00:56

???

KoLoS 13 maart 2014 01:05

als abl bijt , bijt ik abl terug en hun hele santenboetiek


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:07.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be