Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Multiculkomedie (https://forum.politics.be/showthread.php?t=200884)

andev 15 april 2014 17:46

Multiculkomedie
 
http://www.standaard.be/cnt/dmf20140415_01069230



Citaat:

In de betreffende nota, die werd opgesteld door een kapitein van de plaatselijke politie, wordt aan de agenten gevraagd om op bevel van hogerop ‘Rom-families die op straat leven dag en nacht op te sporen en ze systematisch uit te zetten’.

Het kabinet van de Parijse politieprefect heeft het bestaan van de nota bevestigd. Volgens hem was de nota bedoeld om de politie-agenten in het arrondissement nieuwe instructies te geven, aangezien er ‘meer en meer families met soms heel kleine kinderen op de openbare weg kampeerden’.

Het kabinet benadrukte dat voor de families noodopvang wordt voorzien. ‘De ordetroepen handelen volgens de wet, zonder dat er bepaalde bevolkingsgroepen gestigmatiseerd worden.’ Wel werd toegegeven dat het gebruik van de term ‘uitzetten’ misschien berustte op een misverstand.

Ondertussen heeft het ministerie van Binnenlandse Zaken de nota ‘rechtgezet’. ‘Bij politiecontroles mogen personen nooit geviseerd worden omwille van hun echte of veronderstelde nationaliteit’, aldus het ministerie.

Wat een komedie alweer om toch maar een kat geen kat meer te moeten noemen...
Zo kan het alleen maar beter worden...

Lukkas 15 april 2014 18:49

Tiens, iedere blanke mag op elk moment geviseerd worden als racist. Is dit geen stigmatisering?

Doge 15 april 2014 19:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Al Capone (Bericht 7099908)

2 fel roodharigen in de familie, een typisch probleem van inteelt bij Roma. Het gemiddelde IQ zal wel erg laag liggen bij die eikels, maar ze zijn wel de slimste.


andev 16 april 2014 15:17

http://www.standaard.be/cnt/dmf20140...T=146673677840

Citaat:

Aan de vooravond van de derde Europese Roma-top op 3 april jl. zette het Europese Roma-rechtencentrum ERRC een aantal wantoestanden in Europa en kandidaat-lidstaten in de kijker. Naast Servië en Roemenië, waar anti-Romageweld nog dagelijkse kost is, en Tsjechië, waar Roma-kinderen nog steeds in aparte scholen worden ondergebracht, werden ook Frankrijk en Italië expliciet vernoemd. In Frankrijk werden in 2013 minstens 21.000 Roma uit hun huis verdreven. Ook Amnesty International had het op de Internationale Roma-dag op 8 april jl. over het stijgende geweld tegen Roma. ‘Er wordt veel te weinig doortastend opgetreden tegen dit alarmerende fenomeen’, aldus AI.
En nog niet gedaan met de komedie ivm Roma!
De sukkelaars worden "geviseerd", stel je voor!
Over het waarom ze "geviseerd" worden, geen letter!
Zolang Roma zijn wat ze zijn: buiten houden en buiten gooien die troep!

Demper 16 april 2014 15:19

De Roma zijn hier om voor onze pensioentjes te zorgen.

andev 16 april 2014 15:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Lukkas (Bericht 7099935)
Tiens, iedere blanke mag op elk moment geviseerd worden als racist. Is dit geen stigmatisering?

Het gaat hier niet om het modewoordje "racist", maar om de redenen waarom bepaalde lieden, of het nu Roma zijn of anderen, op de korrel worden genomen, bakken kritiek over zich heen krijgen overal waar ze hun tenten opslaan enz!
Als deze mensen pertinent weigeren zich aan te passen aan hun omgeving qua levenswijze, en daarbovenop een gevaar en een last vormen dan moeten ze daar maar zelf de gevolgen van dragen ook! Hun keuze.

andev 16 april 2014 15:22

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Demper (Bericht 7101255)
De Roma zijn hier om voor onze pensioentjes te zorgen.

Juist. Ze proberen de centjes te pikken en daarna zorgen ze ervoor.

andev 16 april 2014 15:37

Citaat:

Gisterenavond nog gezien in hartje Parijs: een dakloze familie met twee baby’s, die op het trottoir een potje aan het koken was en duidelijk van plan was daar ook de nacht door te brengen. Ook het sjieke zesde arrondissement – waar standingvolle boetieks van Armani en Dior te vinden zijn – wordt de laatste maanden steeds vaker geconfronteerd met ongewenste gasten die op straat kamperen. Getuige daarvan een interne politienota waar de Parijse krant Le Parisien de hand op kon leggen. De nota, die afgelopen vrijdag door het politiecommissariaat van het zesde arrondissement werd opgesteld en gisteren in de krant stond, windt er geen doekjes om. Ze geeft politieagenten de opdracht om ‘Roma-families die op straat leven – met of zonder kinderen, met of zonder dieren – te lokaliseren en te verjagen’.

Verontwaardiging

De onthulling veroorzaakte grote verontwaardiging. De term ‘verjagen’ (‘évincer’) was een onhandige woordkeuze, gaf de kabinetschef van de Parijse politieprefect gisteren toe. Ook de Franse minister van Binnenlandse Zaken, Bernard Cazeneuve, zag zich genoodzaakt te reageren. De interne nota werd inmiddels ‘rechtgezet’. En het principe dat mensen bij politiecontroles niet geviseerd mogen worden op basis van hun reële of vermeende nationaliteit, blijft gehandhaafd. ‘Maar de politiediensten van het zesde leveren uitstekend werk’, aldus nog Cazeneuve. ‘Ze strijden tegen illegale bedelarij en tegen het uitbuiten van minderjarigen, en willen vermijden dat families met kinderen op straat slapen.’

Maar in plaats voor deftige huisvesting te zorgen voor deze mensen, worden ze van de ene wijk naar de andere verdreven, zeggen Roma-rechtenorganisaties. ‘Deze handelswijze ligt volledig in de lijn van de politiek van gedwongen uitwijzingen die Frankrijk al jaren voert’, zegt Manon Fillonneau van het European Roma Rights Centre (ERRC) aan de telefoon. Dat Roma uit Bulgarije en Roemenië sinds 1 januari jl. even vrij mogen rondreizen in Europa als om het even welke andere EU-burger, blijkt daar in praktijk niets aan te veranderen. Ook de eerste drie maanden van dit jaar werden volgens het ERRC al meer dan 3.000 Roma gedwongen uitgezet. Fillonneau is zwaar teleurgesteld in PS-president Hollande, die het harde uitwijzingsbeleid van zijn rechtse voorganger Sarkozy gewoon voortzet.

Ook het feit dat Manuel Valls premier is geworden, is niet bepaald hoopgevend voor de Roma, zegt Fillonneau. Als minister van Binnenlandse Zaken bepleitte Valls vorig jaar nog een streng uitzettingsbeleid van Roma die ‘een levensstijl hebben die botst met de onze’.


Maori 16 april 2014 16:29

Overal maar dan overal waar de Roma komen/zijn, hebben ze heibel met de plaatselijke bevolking. Is iedereen dan fout/slecht, iedereen behalve de Roma?

andev 16 april 2014 16:49

Vandaag nog tussen de e-mails die rondgestuurd worden!
Mocht het een "hoax" of zoiets zijn, laat maar weten, maar waarschijnlijk is het grotendeels de waarheid... of puur "racisme" nietwaar!

Citaat:

Beste harde werkers , we zijn hier goe bezig . . .

Bea baat een Dexia kantoor uit in Sint-Niklaas.

Bea vertelt me volgend verhaal, fel over haar toeren, maar het moet van haar hart :

Deze week meldt zich een koppeltje Roma zigeuners aan in de bank.

Meisje 16 jaar, jongen 19 jaar , Het meisje is pas bevallen (op onze kosten), alhoewel illegaal in ons land.

Het koppel krijgt 864 euro per maand van het OCMW + de helft van de huishuur betaald door OCMW.

Ze hebben recht op kindergeld alhoewel geen van beiden ook maar één seconde gewerkt heeft. En omdat de moeder minderjarig is, krijgt ze dubbel kindergeld 1200 euro per maand.

Ze kunnen echter geen rekening openen in België, dus mijn schoonzus weigert.

Binnen het uur komen ze terug in gezelschap van een oom die vraagt de bedragen op zijn rekening te storten.

Mijn schoonzus weigert en zegt dat dit onmogelijk is. De oom beweert dat alles geregeld is.

Mijn schoonzus belt naar OCMW en naar Dienst Kindergeld, en geloof het of niet : ze moet alles in orde brengen om die bedragen aan hen uit te betalen via derekening van de Roma-oom.

Meer dan 2000 euro per maand + dehelft huishuur voor een stel illegalen die hier nooit gewerkt hebben.

Ze hebben nooit één bijdrage geleverd onder welke vorm ooit.

En wij mannekes?

Heel jullie leven gewerkt, belastingen betaald, sociale bijdragen betaald, BTW betaald op alle aankopen ...

Wij zullen alle tekorten van de staatskas wel bijpassen !

En … wat gaat vadertje Staat jullie betalen als je ooit je pensioenleeftijd bereikt ? . . . . en werken tot 67 of 70 jaar ? !

Sorry, ik ben woedend, maar ik kan niet anders dan het doorsturen, zo iets mag iedereen weten !


TV-verslaafde 16 april 2014 21:28

Welja, start nog maar een oorlog voor onzin. Geef dan gewoon toe dat je jaloers bent op al die immigranten die gratis geld krijgen voor niets. Zo jaloers en woest totdat er een partij komt die zegt: "we maken die immigranten kapot." Verdeel en heers tactieken worden gebruikt door politici om mensen tegen elkaar uit te spelen. En terwijl jullie een beetje oorlog liggen spelen tegen de immigranten lachen de politici zich dood. Want wie wordt uiteindelijk het kanonnenvoer in deze geweldige burgeroorlog juist ja; jan met de pet.

Kaaskoppie 16 april 2014 23:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door TV-verslaafde (Bericht 7101820)
Welja, start nog maar een oorlog voor onzin. Geef dan gewoon toe dat je jaloers bent op al die immigranten die gratis geld krijgen voor niets. Zo jaloers en woest totdat er een partij komt die zegt: "we maken die immigranten kapot." Verdeel en heers tactieken worden gebruikt door politici om mensen tegen elkaar uit te spelen. En terwijl jullie een beetje oorlog liggen spelen tegen de immigranten lachen de politici zich dood. Want wie wordt uiteindelijk het kanonnenvoer in deze geweldige burgeroorlog juist ja; jan met de pet.

Hilarisch toch gezien ze altijd als kanonnenvoer worden gebruikt

cookie monster 17 april 2014 00:52

En dan dit:
Europa pakt invasieve uitheemse soorten aan
https://yahoo.skynet.be/nieuws/polit...se-soorten-aan

8O

Lukkas 17 april 2014 10:44

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door cookie monster (Bericht 7102055)
En dan dit:
Europa pakt invasieve uitheemse soorten aan
https://yahoo.skynet.be/nieuws/polit...se-soorten-aan

8O

'dier- en plantensoorten' gewoon door 'mensen' vervangen en we krijgen een antwoord op het 'hoe en waarom' van de ondergang van het vrije Westen.

alice 17 april 2014 15:19

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door andev (Bericht 7101367)
Vandaag nog tussen de e-mails die rondgestuurd worden!
Mocht het een "hoax" of zoiets zijn, laat maar weten, maar waarschijnlijk is het grotendeels de waarheid... of puur "racisme" nietwaar!

Niemand krijgt 1200 kindergeld voor één kind!
Kan dus niet dit verhaal....

alice 17 april 2014 15:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door TV-verslaafde (Bericht 7101820)
Welja, start nog maar een oorlog voor onzin. Geef dan gewoon toe dat je jaloers bent op al die immigranten die gratis geld krijgen voor niets. Zo jaloers en woest totdat er een partij komt die zegt: "we maken die immigranten kapot." Verdeel en heers tactieken worden gebruikt door politici om mensen tegen elkaar uit te spelen. En terwijl jullie een beetje oorlog liggen spelen tegen de immigranten lachen de politici zich dood. Want wie wordt uiteindelijk het kanonnenvoer in deze geweldige burgeroorlog juist ja; jan met de pet.

Welja, laat de sociale zekerheid maar opgeblazen worden door alle noodlijdenen wereldwijd die een poot binnenzetten, en durf daar vooral niet over na te denken, goed zo?

Dutch_Strawberry 17 april 2014 16:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door TV-verslaafde (Bericht 7101820)
Welja, start nog maar een oorlog voor onzin. Geef dan gewoon toe dat je jaloers bent op al die immigranten die gratis geld krijgen voor niets. Zo jaloers en woest totdat er een partij komt die zegt: "we maken die immigranten kapot." Verdeel en heers tactieken worden gebruikt door politici om mensen tegen elkaar uit te spelen. En terwijl jullie een beetje oorlog liggen spelen tegen de immigranten lachen de politici zich dood. Want wie wordt uiteindelijk het kanonnenvoer in deze geweldige burgeroorlog juist ja; jan met de pet.

Mogen hardwerkende mensen daar dan niet woest over zijn, soms? Zij die al jaar en dag werken en minstens de helft, de fucking helft(!) van hun loon moeten afstaan uit zogenaamde 'solidariteit'? En dat terwijl je als schooier gemakkelijker ongeveer het dubbele kan krijgen? Misschien zal jij dat ooit wel eens begrijpen als je zelf begint te werken. Ikzelf studeer nog, maar ik heb hier al zoveel walgelijks gelezen dat ik hoe langer hoe minder zin heb om als jongere hier in België te werken. Lange uren en een loontje van niks, zelfs geen zekerheid op een pensioen! Waarom zou iemand met wat gezond verstand in dit land nog willen werken?

DeProf_eet 17 april 2014 16:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Doge (Bericht 7099999)
2 fel roodharigen in de familie, een typisch probleem van inteelt bij Roma. Het gemiddelde IQ zal wel erg laag liggen bij die eikels, maar ze zijn wel de slimste.


Zie ik daar nu geen lepels liggen in die borden ? Ik dacht dat die ook met hun handen aten. Dat ze die lepels gestolen hebben daar is geen twijfel over. Zijt gij nu van naam veranderd BonBon, of is het gewoon een reincarnatie. Enfin, welkom terug.

TV-verslaafde 17 april 2014 17:54

Citaat:

Mogen hardwerkende mensen daar dan niet woest over zijn, soms? Zij die al jaar en dag werken en minstens de helft, de fucking helft(!) van hun loon moeten afstaan uit zogenaamde 'solidariteit'? En dat terwijl je als schooier gemakkelijker ongeveer het dubbele kan krijgen? Misschien zal jij dat ooit wel eens begrijpen als je zelf begint te werken. Ikzelf studeer nog, maar ik heb hier al zoveel walgelijks gelezen dat ik hoe langer hoe minder zin heb om als jongere hier in België te werken. Lange uren en een loontje van niks, zelfs geen zekerheid op een pensioen! Waarom zou iemand met wat gezond verstand in dit land nog willen werken?
Ik werk ook maar voor een middelmatig loontje. Al deze problemen zijn een indirect gevolg van de overpopulatie. Daarom zijn er zo veel spanningen tussen verschillende groeperingen. België is overbevolkt, maar de politici doen er niets aan. 2 tot 3 miljoen mensen voor heel België lijkt me meer dan genoeg. Schaf de kinderbijslag af en laat alleenstaanden minder belastingen betalen dan gezinnen met kinderen. Hoe minder kinderen hoe minder belastingen je moet betalen. Je zal zien ineens zien dat België ineens een stuk minder aantrekkelijk is voor buitenlanders, omdat die altijd grote gezinnen hebben. Dit lijkt me de enigste redelijke oplossing om onze welvaart te kunnen behouden anders gaat België uit z'n voegen barsten.

Doge 17 april 2014 19:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door DeProf_eet (Bericht 7102927)
Zie ik daar nu geen lepels liggen in die borden ? Ik dacht dat die ook met hun handen aten. Dat ze die lepels gestolen hebben daar is geen twijfel over. Zijt gij nu van naam veranderd BonBon, of is het gewoon een reincarnatie. Enfin, welkom terug.

Ik denk dat ze eerder het verstand niet hebben om met mes en vork te eten.

gewoon naam veranderd, tx.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:11.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be