Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   "Sorry, ik heb in mijn broek geplast". (https://forum.politics.be/showthread.php?t=202094)

Derk de Tweede 14 mei 2014 16:30

"Sorry, ik heb in mijn broek geplast".
 
Citaat:

BRUSSEL - Met 204 kilometer per uur scheurde een 27-jarige Belgische over de snelweg. Toen ze werd gepakt door de politie had ze wel een heel vreemde uitleg, aldus Vlaamse media woensdag. De vrouw had in haar broek geplast en wilde daarom zo snel mogelijk naar huis, was haar verklaring.

De rechter, voor wie de snelheidsduivelin zich dinsdag moest verantwoorden, toonde weinig begrip. De vrouw kreeg een rijverbod van 3 maanden en een boete van ruim 1000 euro. „En als ze wil, kan ze daar nog een pamper bij krijgen”, klonk het cynisch.


http://www.gooieneemlander.nl/extra/...eplast?lref=L7

cookie monster 14 mei 2014 18:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 7140208)

Een gas-boete voor wildplassen is goedkoper :lol:

Universalia 14 mei 2014 20:38

De 7 doden niet zolang geleden: wagen BMW

Opname via dashcam de gefilmde wagen die de nodige verkeersovertredingen wist te doen wagen type: BMW

Het ongeval aan de kust onlangs (tegen paal op kustweg): wagen BMW

Vrouw plast in haar broek maar gaat toch vol op het gas staan 204km/u: wagen BMW

Op de snelweg, iedereen is er wel getuige van, wat vliegt er voorbij, aan zwaar overdreven snelheden: wagen BMW

Daar moet toch iets serieus mis mee zijn met die wagens denk ik.

Libro 14 mei 2014 20:47

Eén ding is zeker: die bestuurster liep te zeiken...

Derk de Tweede 15 mei 2014 13:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Libro (Bericht 7140573)
Eén ding is zeker: die bestuurster liep te zeiken...

Ze had toch langs de weg kunnen plassen ?

Nietzsche 15 mei 2014 13:43

Kan gebeuren.

Johan Bollen 15 mei 2014 13:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 7141665)
Ze had toch langs de weg kunnen plassen ?

Soms is het al afzien om te pogen de volgende parking te bereiken. Niet iedereen heeft dezelfde blaas en nierfunctionaliteit. Ik doe ook aan 'wildplassen' uit noodzaak. Het komt niet vaak voor maar soms kan het niet anders. De laatste keer (in België) was in Gent ergens tegen een boom op een grasveld voor een kerk. Ik was al blij dat ik tot bij iets natuurlijks groens geraakte, waar een hond wel mag tegen plassen maar een mens blijkbaar niet. Dat wildplassen is geen vorm van vandalisme of onrespectvol gedrag, maar van noodzaak als je niet in je broek wil doen. En niet in je broek doen is een van die dingen die er erg ingestampt zitten door de opvoeding.

Wie weet krijg je voor in je broek te plassen ook nog een GAS boete omwille van de geur of zo. In verbodsziek België kan je je aan alles verwachten. zelfs de armoede geraakt er meer en meer gecriminaliseerd.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:06.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be