![]() |
Is de naam BELGIE een geregistreerde naam ?
Wat ik me eigenlijk afvraag is of de naam BELGIE een geregistreerde naam is zoals bijvoorbeeld een "registered trade-mark" ????
want indien dit zo is dan kan je niet zomaar gebruik maken van de naam BELGIE of aanverwanten en of afleidingen ervan.... t'valt me namelijk op dat bijna geen enkele écht grote politieke partij de naam BELGIE of belgische in zijn naamvoering gebruikt noch ten zuiden als benoorden de taalgrens.....:die18: |
ow ow BUB in troubles ;-)
Plagiaat misschien ? ;-) |
Citaat:
Maar ik denk niet dat plagiaat geldt voor namen van landen :boo: |
hmm indertijd bestonden toch ook de BSP (belgische socialistische partij, de KPB (communistische partij van belgie) de bwp (belgische werkliedenpartij), de franstalige naam van de Pvda is de ptb en niet vergeten de PNPB van Paul Marchal, dat ook de naam belgie/belgique/belgien in zich droeg. Voor zover ik weet heeft geen enkel van deze partijen ooit problemen gehad omdat ze de naam belgie in zich droegen.
|
Citaat:
BUB'ers, tijd voor "Escape from 'de begijnenstraat'"! ;-) |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:54. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be