![]() |
Voka eist stopzetting WK
Voka eist de stopzetting van het WK. Uit een ondervraging van haar leden blijkt dat sinds het WK het aantal werkongevallen en dagen verlet serieus is gestegen en de productiviteit gedaald. Werknemers verschijnen niet uitgerust , met katers of zelfs nog stomdronken op het werk en begaan kleine tot zeer zware fouten. Voka heeft berekent dat het WK de werkgevers al minstens 187 miljoen euro heeft gekost. Voka eist de stopzetting van het WK of op z'n minst het nooit meer deelnemen aan volgende wk's.
|
Zelfs als de slavernij opnieuw zou ingevoerd worden dan nog zouden ze niet tevreden zijn.
|
zonder bronvermelding .. wansmakelijk sorry
|
allé, dan vormen ze deze keer front met de socialistische vakbond. Die eisen ook de stopzetting van het WK. er zijn te weinig mensen die willen staken, ze willen op hun werk over de voetbal kunnen praten.
|
Citaat:
Ik roep de mods op om een maatregel te treffen. . |
Citaat:
|
Er zijn precies forummers die enige twijfel voelen bij wat ik in het openingsbericht schreef. Zou dit niet het punt zijn dat ik probeer te maken ? Als voor iedereen onmiddellijk duidelijk is dat het verzonnen is, waarom zou het dan wansmakelijk zijn ?
Er is toch vrijheid van meningsuiting, min of meer, waarom zou dat enkel gelden voor de inhoud en niet voor de vorm ? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
:-)
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Eerst wil De Wever de Belgische vlaggen verbieden. VOKA doet nog beter en wil het WK afschaffen. ![]() |
Citaat:
Graag een link of een bron. |
Ik had dat ook al gehoord op het nieuws
|
Ik had dat ook al gehoord op het nieuws
|
Citaat:
Als gij in mijn woning iets verkondigt wat mij niet aanstaat, en ik smijt u buiten met uw klik en met uw klak, dan moogt gij zoveel liedjes zingen over vrije meningsuiting, maar ge zult er geen muziek bij krijgen. Dit forum is geen staatsforum; er gelden regels. En de forummers zelf mogen ook hun mening uiten: wat mij betreft: buiten. . |
Citaat:
Als ik zeg "De vakbonden willen terug de doodstraf invoeren voor werkgevers" en daarvoor vetgedrukt een nieuwe draad open is dat een mening? |
Citaat:
U gaat roepen dat het Jupiler logos's zijn, maar het gaat in weze over de Tricolore. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:51. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be