![]() |
Aantal asielige aanvragen sterk gedaald in België
http://www.demorgen.be/dm/nl/989/Bin...n-Belgie.dhtml
Citaat:
Ja hoe zou je zelf zijn als je wist dat je in België door ene circe terug in het vliegtuig wordt gezet en gedropt wordt boven de Sahara, Noord Afrika. Citaat:
Van zo'n DREIGEMENT ga je toch lopen zeker en laat je België links liggen. |
Geen probleem, Magie zegt dat het terug zal beteren.
|
Gedaald? Veel of weinig, daar heb je totaal niets aan. Het water staat aan de lippen, en je gaat niet kunnen verhinderen dat je verzuipt door de kraan half-dicht te draaien.
En elk jaar dat dit doorgaat, kweekt dat ongedierte er nog eens 80.000.000 potentieel uitkeringsgerechtigde er bij. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Alles wat niet Arisch is beschouwen ze als ongedierte. Zijn clubgenoot 'Skobelev' wilt zelfs het 'ongedierte' laten "verdampen". Deze BS komt er bij hun als halal naar binnen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Degene die het zieligste verhaal kan verzinnen mag genieten van onze welvaart. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Waarom krijgt deze spammer geen ban? Hij gaat hier al 5 dagen ongestoord zijn gang: 245 berichten!
|
Citaat:
|
Citaat:
Arme negerkes, hutjes.... man, man, man, die uitdrukking alleen al! Zes van de snelst groeiende economieën ter wereld zijn te vinden in sub-Sahara Afrika! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:06. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be