Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Verkiezingen 2014 (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=222)
-   -   De bezorgdheid van de vld voor Brussel: ministeriabelen laten verhuizen (https://forum.politics.be/showthread.php?t=205077)

De schoofzak 25 juli 2014 11:32

De bezorgdheid van de vld voor Brussel: ministeriabelen laten verhuizen
 
Het spreekwoord van de oude machtspartijen:
Ge trekt een lijn, en met die lijn trekt ge uwe plan.

En met die wetenschap, mag Gatske zijn verdere dagen als minister vullen: hij was echt maar tweede of derde keuze.

titel: Open VLD wou niet-Brusselaar laten verhuizen
link: http://www.standaard.be/cnt/dmf20140725_01191385


Citaat:

Open VLD onderzocht tot het laatst andere pistes om een Brusselaar in de regering te krijgen. Zo zou onderzocht zijn of Jean Jacques De Gucht naar de hoofdstad kon verhuizen, vernam onze redactie.

Bij de diensten van het Vlaams parlement werd nagevraagd of het mogelijk was nog iemand naar de hoofdstad te laten verhuizen om de verplichte Brusselaar in de regering te krijgen. Toen bleek dat dat minstens twee weken zou duren, zou een tijdelijke overgangsminister overwogen zijn. Daarvoor circuleerde de naam van Guy Vanhengel.

Uiteindelijk landde de partij donderdag dan toch bij Brusselaar Sven Gatz. Die was fractievoorzitter voor Open VLD in het Vlaams parlement toen hij in 2011 de politiek verliet.

Gatz had vijf jaar geleden al eens uitzicht op een ministerpost, maar Open VLD viel toen naast de regering. “Die teleurstelling is toch een beetje blijven hangen”, geeft hij aan. “Nu kreeg ik het ministerschap bij wijze van spreken op een gouden schoteltje aangeboden en dat maakt toch iets los.”

stuyckp 25 juli 2014 11:46

JJ De Gucht. Gruwel Gruwel.
Die man kan niets en heeft nog nooit gewerkt.
Een overduidelijk fils a papa

De schoofzak 25 juli 2014 14:13

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Elia (Bericht 7252137)
Duizendmaal liever Gatzke dan Jakske.

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door stuyckp (Bericht 7252139)
JJ De Gucht. Gruwel Gruwel.
Die man kan niets en heeft nog nooit gewerkt.
Een overduidelijk fils a papa

Toch was Gatske maar 2° keuze.

En ik had liever één van die fiskes �* papa; kwestie van de bloedarmoede van de vld wat in de verf te zetten ...

.

Amon_Re 25 juli 2014 14:30

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Elia (Bericht 7252137)
Duizendmaal liever Gatzke dan Jakske.

²
Zelfs een vuilzak is beter dan Jakske

De schoofzak 26 juli 2014 12:41

Gatske vierde keuze:
den Hengel, Zaan Zaakske de Klucht, Slangen ...

Spijtig dat ze uiteindelijk inderdaad dan nog de best mogelijke keuze maakten.

.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:02.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be