Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Respect voor Dr. Norman G. Finkelstein (Joodse docent) (https://forum.politics.be/showthread.php?t=205285)

Gun 27 juli 2014 19:15

Respect voor Dr. Norman G. Finkelstein (Joodse docent)
 
Dr. Norman G. Finkelstein komt op voor Palestina

Heeft iemand de footage van zijn speech vóór dit fragment?

Micele 27 juli 2014 22:28

Geen bleiters-zionisten hier ?

Islamitisch Verzet 27 juli 2014 22:31


Antoon 27 juli 2014 22:35

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Islamitisch Verzet (Bericht 7258008)

Gelukkig hebben zij dat ook nooit gedaan.

Wel hartverwarmend dat jij een quote van de overtuigde zionist Einstein gebruikt. ;-)

Islamitisch Verzet 27 juli 2014 22:48

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon (Bericht 7258015)
Gelukkig hebben zij dat ook nooit gedaan.






Antoon 27 juli 2014 22:51

Jouw foutieve tekeningen veranderen er niets aan. Maar ik blijf het hartverwarmend vinden dat je een quote van de overtuigde zionist Einstein hebt gebruikt.;-)

Dixie 27 juli 2014 22:51

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon (Bericht 7258015)
Gelukkig hebben zij dat ook nooit gedaan.

Wel hartverwarmend dat jij een quote van de overtuigde zionist Einstein gebruikt. ;-)

auw ! pijnvolle afgang!:lol:

Micele 27 juli 2014 23:22

Auw, oh ironie.

Een Jood medeverantwoordelijk voor > honderdduizend doden in WO I en de zelfmoord van zijn Duitse vrouw.
http://www.forumeerstewereldoorlog.n...g#Slachtoffers

Citaat:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Fritz_Haber

Haber is een controversieel figuur, vanwege zijn rol bij de ontwikkeling van het tijdens de Eerste Wereldoorlog ingezette chloorgas en mosterdgas.

Haber is tevens de uitvinder van het insecticide Zyklon-B, dat tussen 1942 en 1944 werd gebruikt als gifgas in de vernietigingskampen. Haber had echter met het gebruik van Zyklon-B op mensen geen enkele relatie omdat hij in 1934 overleed.

Fritz Haber werd geboren als telg van een voorname Joodse familie. Hij was de zoon van Siegfried Haber (1841-1920), een koopman.

Tijdens de Eerste Wereldoorlog ontwikkelde Fritz Haber chemische strijdgassen. Hij slaagde daarin door chloorgas en mosterdgas te produceren.

Zijn vrouw, Clara Immerwahr, liet al eerder in het openbaar blijken dat zij het zeer oneens was met de betrokkenheid van Haber bij de ontwikkeling van chemische strijdgassen. Na zijn terugkeer van het front bij Ieper, waar Fritz Haber betrokken was bij de eerste inzet van chloorgas op 22 april 1915, pleegde zij op 2 mei dat jaar zelfmoord door zich met zijn dienstwapen in de borst te schieten. Na de Eerste Wereldoorlog vermoedde hij dat de geallieerden hem verdachten van misdaad tegen de menselijkheid op grond van afspraken tijdens de Vredesconferentie van Den Haag; Fritz Haber vluchtte daarom tijdelijk naar Zwitserland.
Zo, het bleiten kan nu verder gaan.

Micele 27 juli 2014 23:29

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dixie (Bericht 7258132)
oh ironie de *KNIP* moeten weer eens godwinnen om hun Jodenhaat te verbergen:lol:

WO I en Godwin ? *KNIP*

Kun je de feiten niet aan ?

Zo nu kan het bleiten weer verder gaan.

Aja, topic de Holocaust-industrie is er ook nog (om te bleiten).


SDX 27 juli 2014 23:32

Bleiten?

Wie zouden hier feitelijk de grootste 'bleiters' zijn in dit conflict?

Pallywoodbleiters.

Micele 27 juli 2014 23:34

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door SDX (Bericht 7258148)
Bleiten?

Wie zouden hier feitelijk de grootste 'bleiters' zijn in dit conflict?

Pallywoodbleiters.

https://www.youtube.com/watch?v=39NA...ature=youtu.be

Enkel "Joden" (beter zionistenbleiters) mogen bleiten, dat patent is aangevraagd en een absoluut monopolie.

Doe zo verder ... :roll:

http://joostniemoller.nl/2014/07/gif...t-over-europa/



Kijk wie zegt dat nu ?

Dixie 27 juli 2014 23:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door SDX (Bericht 7258148)
Bleiten?

Wie zouden hier feitelijk de grootste 'bleiters' zijn in dit conflict?

Pallywoodbleiters.

gazacaust gazacaust :lol:

SDX 27 juli 2014 23:39

Ik zie ze niet bleiten, integendeel, ik zie ze keihard terugslaan, waarna pallywood komt bleiten, met pallywoodproducties om de sympathie v/d wereld te krijgen, wat ten dele lukt.

Gelukkig niet bij iedereen.

Micele 27 juli 2014 23:45

@ Gun, nu loopt jouw topic weer. :-)


Islamitisch Verzet 27 juli 2014 23:52

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Micele (Bericht 7258188)


+1 Arnoud!

Dixie 28 juli 2014 00:01

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door SDX (Bericht 7258173)
Ik zie ze niet bleiten, integendeel, ik zie ze keihard terugslaan, waarna pallywood komt bleiten, met pallywoodproducties om de sympathie v/d wereld te krijgen, wat ten dele lukt.

Gelukkig niet bij iedereen.

pallywood is dan ook zo doorzichtig:lol:

SDX 28 juli 2014 00:03

Citaat:

Assalamu ‘Alaikum! Om maar meteen met de deur in huis te vallen: ja, ik heb mij bekeerd tot de islam. Ik ben moslim geworden. Eigenlijk vind ik dat religie een privézaak is, daarom heb ik mijn nieuwe start alleen op mijn privétwitteraccount gepubliceerd. Met je persoonlijke overtuigingen loop je niet te koop, denk ik dan. Zo liberaal ben ik wel. Maar nu mijn bekering landelijk nieuws is, voel ik mij toch geroepen iets van mijn overwegingen met u te delen, Insha’Allah.

Haatbaard
Sinds gisteren noem ik, Arnoud van Doorn, mijzelf moslim. Of beter: moslim Achmed Al Doorn. Ik laat een haatbaard staan. Het zijn nu alleen nog maar stoppels, dus ik zou het beter een kiftsik kunnen noemen, maar �* la. Ik heb mijn schuur omgebouwd tot moskee waar ik vijf keer per dag bid. Mijn schoenen doe ik niet uit, want dat stinkt een beetje. Je moet niet alle regels letterlijk nemen. Sommige wetten zijn gewoon niet praktisch. De hadj, de bedevaart naar Mekka, verander ik daarom in een treinreis naar Mokum. Als je op mijn leeftijd moslim wordt is zo’n reis al een helse onderneming.

Sinds mijn bekering krijg ik vaak de vraag: “Arnoud, hoe is dat te rijmen met jouw ex-lidmaatschap van de PVV, de partij die zo fanatiek anti-islam is?” “Simpel”, antwoord ik dan. Dat is prima te rijmen. In mijn PVV-tijd noemde ik de islam een fascistische ideologie en de moslims agressieve woestijnmannetjes met een achterlijke moraal die beter op kunnen rotten naar hun eigen land. En zo denk ik er nog steeds over. Het is een fascistische, misdadige religie, met enkel achterlijke en criminele aanhangers.

De kneep
En daar zit ‘m de kneep. Zeg nu zelf, iemand die partijgeld gebruikt voor privéaankopen, informatie lekt en drugs dealt, die moet toch wel moslim zijn? Tot die conclusie kwam ik ook. Daarom heb ik mij tijdig tot de islam bekeerd om als ik straks veroordeeld wordt, wel in de juiste statistieken terecht te komen.

En verder is het een privézaak.
Deze ingezonden brief van Arnoud van Doorn is geschreven door Jeroen Weghs en is dus satire

Micele 28 juli 2014 00:18

Hollywood en Zionywood

Citaat:

http://brabosh.com/2013/03/07/pqpct-nqg/

Obama wil Israël tijdschema opdringen voor volledige terugtrekking uit de West Bank tegen 2014

7 maart 2013

De Amerikaanse president Barack Obama heeft een tijdschema gevraagd voor een Israëlische terugtrekking uit de West Bank. Bronnen in Israël zeggen dat Obama, die gepland staat om in Israël aan te komen op 20 maart 2013, een gedetailleerd plan wil hebben van de Israëlische terugtrekking van premier Benjamin Netanjahoe tijdens het bezoek van de president aan de Joodse staat.

De bronnen zeiden dat het Israëlische plan in wat wordt beschouwd als een imminent Amerikaans initiatief om tegen 2014 een Palestijnse staat op te richten op de West Bank.

“Obama heeft Netanjahoe duidelijk gemaakt dat zijn bezoek niet dient om ter plaatse mooie kiekjes te schieten, maar zal draaien om de kwesties van de Iraanse nucleaire dreiging en een Palestijnse staat,” zei de geciteerde bron.



Islamitisch Verzet 28 juli 2014 00:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door SDX (Bericht 7258222)
satire

Nogal, met de verzonnen leugens.

Micele 28 juli 2014 00:26

Ben-Gurion recognized the strong attachment of Palestinian Arabs to the land and in an address to the United Nations on 2 October 1947, he doubted the likelihood of peace:

This is our native land; it is not as birds of passage that we return to it. But it is situated in an area engulfed by Arabic-speaking people, mainly followers of Islam. Now, if ever, we must do more than make peace with them; we must achieve collaboration and alliance on equal terms. Remember what Arab delegations from Palestine and its neighbors say in the General Assembly and in other places, talk of Arab-Jewish amity sound fantastic, for the Arabs do not wish it, they will not sit at the same table with us, they want to treat us as they do the Jews of Bagdad, Cairo, and Damascus.[21]


[21]
David Ben-Gurion, statement to the Assembly of Palestine Jewry, 2 October 1947


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:59.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be