Zeus |
2 oktober 2014 22:29 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander
(Bericht 7346183)
Is dit een goeie periode om een huis te verkopen of niet?
Hoe zal de vastgoedmarkt evolueren denken jullie?
Is vastgoed nog een interessante belegging (los van het fiscale voordeel)?
|
Eigenlijk een paar weken te laat. De kans is groot dat de registratie niet meer rond geraakt voor nieuwjaar (reken op zo'n 3 maand) en het dus voor potentiƫle kopers niet interessant meer is.
De algemene tendens op de vastgoedmarkt zal waarschijnlijk een prijsdaling zijn na nieuwjaar. Volgens sommigen zelfs tot 5 procent.
Vastgoed is zeker nog interessant, vooral in stedelijk gebied. In de Brusselse rand zit nog heel wat potentieel. Wat de laatste jaren ook echt bloeit zijn de luxueuzere appartementen in provinciesteden, die heel wat zestigers aantrekken (kinderen uit huis, mooie spaarpot, tuin die te groot wordt en lijf wat te stram). Van de kust en studentenkoten zou ik op dit moment wegblijven.
|