Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Partijpolitiek en stromingen (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Het VB moet zichzelf opheffen. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=207824)

Allesstroomt 10 oktober 2014 13:12

Het VB moet zichzelf opheffen.
 
Zelfs met 25% van de stemmen bleven de poorten wagenwijd open, zelfs met de sossen uit de regering geen staatshervormng of ander immigratiebeleid.
Het Vlaams Belang is niets dan een uitlaatklep (geweest) en zorgt ervoor dat nooit echt iets aan de verzuchtingen van grote delen van de bevolking wordt gedaan. Als het VB zichzelf opheft gaat het beginnen gisten en rotten en kan men ontploffingen verwachten. Misschien dat er dan wel eens iets in de juiste richting kan beslist worden. De democratische uitlaatklep moet dicht of alles blijft gewoon bij hetzelfde.

Vette Pois(s)on 10 oktober 2014 13:14

Dankzij het VB konden de sossen jarenlang feesten.

Allesstroomt 10 oktober 2014 13:40

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Vette Pois(s)on (Bericht 7355165)
Dankzij het VB konden de sossen jarenlang feesten.

Daar gaat het niet eens om. De demcratische uitlaatklep moet dicht opdat er werkelijk naar de verzuchtingen van de gewone mensen geluisterd wordt. Het VB moet de postjes en het geld laten voor wat het is als ze menen wat ze zeggen.

Hoomer 10 oktober 2014 17:13

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Vette Pois(s)on (Bericht 7355165)
Dankzij het VB konden de sossen jarenlang feesten.

Hu? U bedoeld ongetwijfeld, "dank zij hen die niet met het VB wilden samenwerken".


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:39.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be