![]() |
ex blokker mag Jambon niet opvolgen in Brasschaat
Een in 2009 naar n-va overgelopen blokker mag ondanks eerdere beloftes nu toch Jambon niet opvolgen als burgemeester. Politiek verstandig, en uiteraard een goede zaak dat zo iemand geen burgervader mag worden.
http://aff.skynetblogs.be/archive/20...terssjerp.html |
Citaat:
|
En Poedel Huybrechts dan?
|
Citaat:
. |
Tsja, los van waar hij komt, veel onbekwamer ga je ze niet vinden. Dom van de N-VA om hem toe te laten.
|
Het is wel vreemd dat de goegemeente wordt verondersteld uit Syrië teruggekeerde is-jihadisten terug in onze maatschappij op te vangen en hen zeker niet uit te sluiten, maar bij ex-VB'ers, zelfs als ze zich van hun verleden distantiëren, geldt geen vergeving.
Die moeten eeuwig gebrandmerkt en tot hun levenseinde uitgesloten worden. Voor wie wel en wie niet een 2de kans ? |
Of de nva van Brasschaat dom is, zal ik jullie weten te zeggen na de volgende gemeenteraadsverkiezingen.
. |
Citaat:
Sevenhans totaal niet. En nee, Huybrechts ook niet. |
Citaat:
|
Citaat:
Voor vlaams blok mandatarissen : ook niet |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Voor de 16 miljard die jaarlijks van VL naar Wallonië gaan? |
Citaat:
Maar wel bekwamer van onze defensiespecialist ooit was. Dat Lieve, dochter van Bob Maes, ook N-VA mandataris is vind je ook stront, zeker? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
dat geloof je zelf niet. ps maar on topic, woont Luc Sevenhans dan in Brasschaat ? ;-) |
Citaat:
|
Citaat:
Mensen als Ceder, of Van Overmeire die meegewerkt hebben in de top van het blok en daar meegeschreven hebben aan het 70 punten plan die zijn wat mij betreft politieke leprozen. Onaanraakbaar. Het enige verschil met veel anderen is dat zij iets vroeger over boord zijn gesprongen om zo hun politieke hachje te kunnen redden. Bij van overmeire is dat in extremis nog gelukt, bij ceder is het grandioos mislukt. Maar alletwee zijn ze even leproos wat mij betreft. Wie meegeschreven heeft aan dat pamflet moet later niet proberen te vervellen tot iemand die plots het juiste pad gevonden heeft. |
Citaat:
Het grote vitriool van Petercam komt weer boven :-) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:19. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be