Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   VDAB laat werkzoekende videochatten met werkgever (https://forum.politics.be/showthread.php?t=208695)

Universalia 31 oktober 2014 06:37

VDAB laat werkzoekende videochatten met werkgever
 
Bron

Detail tekst:

Citaat:

De Vlaamse arbeidsbemiddelaar VDAB heeft donderdag een nieuwe tool gelanceerd, waarmee werkzoekenden met werkgevers kunnen videochatten. Volgens Teleportel, de ontwikkelaar van de tool, gaat het om een heuse wereldprimeur.
Wereldprimeur :?

Ik denk dat dit eigenlijk niveau K&K is daar het een veel te late 1 Aprilgrap moet zijn en nog een hele slechte ook. :rofl:

Dus men gaat van het standpunt uit dat iederéén zijn/haar PC in huis heeft met alle mogelijke toeters en bellen eraan vast.

Middel om even bij u binnen te gluren thuis want webcams vallen te hacken dacht ik. (gelezen ergens ten Internet velde)

Op de laptop is die afgeplakt hier :rofl:

Allesstroomt 31 oktober 2014 06:55

Lol. Bij mij is ook alles afgeplakt waar een camera op zit. :D

hurricane 31 oktober 2014 07:27

Een beeld zegt in dit geval niets. Ik vrees dat er véél meer andere info op het internet te vinden is dan een foto'tje of een stukje video over een individu.
Of het zou al moeten zijn dat je een rukker achter het toetsenbord bent ;-)

Universalia 31 oktober 2014 08:36

Citaat:

Of het zou al moeten zijn dat je een rukker achter het toetsenbord bent
Ach, als die mensen daar plezier aan beleven, zal mij dat een worst wezen. :-D

Wil daarom niet zeggen dat iedereen zomaar lukraak moet gaan meekijken op iemands zijn/haar 'huiswerk'. :rofl:

babel 31 oktober 2014 09:15

Is dit een poging om luiheid tot kunstvorm te verheffen? Om een sollicitatiegesprek te hebben doen beide partijen een inspanning. Voor de meeste jobs wordt toch gevraagd om je dagelijks naar de werkplaats te begeven. Op die manier kan de sollicitant al inschatten of die verplaatsing haalbaar is.

Vrijheideerst 31 oktober 2014 10:32

Dus, als je wat zenuwachtig bent op het scherm mag je je job vergeten?

Ze zouden beter de mensen écht helpen aan werk.

Boduo 31 oktober 2014 10:59

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Vrijheideerst (Bericht 7386517)
Dus, als je wat zenuwachtig bent op het scherm mag je je job vergeten?

Ze zouden beter de mensen écht helpen aan werk.

Juist + zo'n systeem spoort aan om lui te zijn.

Boduo 31 oktober 2014 11:00

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Allesstroomt (Bericht 7386274)
Lol. Bij mij is ook alles afgeplakt waar een camera op zit. :D

Bij mij ook.

Thuleander 31 oktober 2014 11:02

Hoera, de economie is gered.

Ratatosk 31 oktober 2014 11:11

Welke werkgever gaat op deze manier mensen aannemen? Daarbij een "speciale" tool? Hebben ze nog nooit gehoord van Skype?

DewareJakob 31 oktober 2014 11:17

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Ratatosk (Bericht 7386612)
Welke werkgever gaat op deze manier mensen aannemen? Daarbij een "speciale" tool? Hebben ze nog nooit gehoord van Skype?

te goedkoop


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:56.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be