![]() |
"IS dwingt gevangenen om bloed te doneren"
"IS dwingt gevangenen om bloed te doneren"
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...-doneren.dhtml mmmm , In ruil voor bloed zouden ze gevangenen hun vrijheid terugkrijgen , wat moet men daarvan denken ?? |
IS houdt een emmer onder de keel van een ieder 'nutteloze gevangene' die bloedgroep O negatief heeft, om vervolgens door te snijden en bijkomend het rode goedje op te vangen.
Betreft hygiene: Op Marokko community heb ik menig moslim zien beweren dat AIDS en HIV niet bestaat; naar ik aanneem zal ISIS wel een zelfde mening zijn toegedaan en 'dure' HIV/bloedtesten laten voor wat het is... |
Vlug alle (al ten dode opgeschreven) ebola patienten naar ginder sturen. Zijn er ook nog enkele HIV besmette mensen die het leven niet meer zien zitten en die het goede doel willen steunen.
|
koud kunstje om allerlei bacteriologische wapens in dat isis gebied te deponeren. met een paar drones en de juiste windrichting ben je snel klaar. en de super micro beestjes ruimen dan deze grote woestijnbeesten effectief op.
|
Wat te denken van AI, robots die terroristen uitschakelen
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:28. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be