![]() |
België fietsland
Omdat Belgiê een fietsland is, en p.be'ers geen watjes even deze poll
![]() |
IN conzjé zijnde en nergens heen gemoeten, kan ik jammer genoeg dees poll niet invullen wegens niet van toepassing. De toestand voor morgen zal keuze 2,5 zijn (pendelverkeer zonder bakker) :twisted:
|
Citaat:
|
Laurent for president!
|
Citaat:
![]() ut ut, die mens reed binnen, en hoort in de categorie 'watjes' |
In 1998 voor het laatst gefietst op een toen 50 jaar oude Gazelle.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Zeker bij de snelheid dat ik me voortbegeef 8-) |
![]() :-D |
Aanrader voor wie op de fiets door nat winterweer moet!
![]() |
Citaat:
(*) het vroor en het was donker, ik heb me dus wat ingehouden... |
Ik ga die vandaag niet invullen want binnen gebleven wegens ziekte.
Ik ben overigens geen snelfietser. 20 km/u haal ik vermoedelijk niet. Behalve bergaf dan. |
Ik heb na twee jaar sukkelen zonder fiets mij begin dit jaar me een nieuwe kunnen aanschaffen..een MTB die eigenlijk bestemd is voor ruw terrein, met suspense (luchtvering), maar is wel streetware omgebouwd met spatborden, licht, teller, dubbelpedaal (click en gewoon gebruik).
Vorige fiets was een stadsfiets die mij op 1 of andere manier is ontstolen geweest, nog steeds niet teruggevonden na die twee jaar. Het rare is dat ik op ongeveer 3 km van werk woon en doe er plus a minus een dikke 15 tot 20 minuutjes over...en ja, twas koud maar goed ingeduffeld en dubbele wanten aangedaan..binnenwant snijdt met die kou wel er door, krijg er sneller bevroren handen van. Regelmatig kom ik ook mbr's tegen, enkele weken terug een bijna botsing door niet goed uit mijn doppen te kijken, lol...ff wat conflict enzo bijgelegd met sorry's |
Normaal een km of 6, eergisteren eerder 8, gisteren dan weer niets, vandaag zit in, met stukken en brokken wellicht nipt boven de 10. Goede fietsverlichting, ik heb ook altijd wat op mijn hoofd, maar moet een nieuw paar handschoenen kopen omdat ze geen enkele handschoenen verkopen.
|
Citaat:
|
Ik doe alle dagen 20km op 2 wielen. Alleen met de gortigste ijsgang zal ik overwegen de wagen te nemen. Maar dan offer ik nog liever een gag vrij op.
|
Citaat:
|
Citaat:
http://www.warmonbikes.com/allbikepogies zijn geld waard. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:21. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be