![]() |
Wat was voor u het politieke moment ( binnenlands ) van 2014?
En waarom?
Voor mij was dat de grootste politieke en meeste onverwachte miskleun van 2014 toen Di Rupo en Lutgen een satansverbond smeedden om de MR buiten de Franstalige en Brusselse regeringen te houden en daarmee het Franstalige front opbliezen en het MR in de armen van N-VA dreef bij de vorming van de federale regering. Het is een van de grootste politieke blunders uit 2 eeuwen Belgische geschiedenis geweest. Dat ze zo idioot wren in hunhoogmoed had ikke nooit kunnen voorstellen. |
Voor mij was het simpelweg de uitslag van de verkiezingen.
De basis van de machtsverdeling voor de volgende 5 jaar. . |
Het 'verschijnsel' van Bart De Wever en zijn N-VA aan het hoofd van zowel de Vlaamse als de Federale regering. Een ergere politieke katastrofe dan dit kon ons land niet meer overvallen. Het Vlaams Blok light zoals wij hier de N-VA heten, vertegenwoordigt het moreel verval in onze samenleving en ik al aardig wat mensen die hun stem aan de N-VA serieus betreuren.
Toch één lichtpuntje: de 'Spaanse Heks' van Laken [dixit prins Laurent], aka Koningin Fabiola is niet meer. Nauwelijks 500 mensen kwamen opdagen tijdens haar begrafenis. |
Van de drie antwoorden steun ik de eerste van Lange Limburger. Daar heeft de PS en hierin gesteund door CDH een zware misrekening gemaakt.
|
Het feit dat NVA punt 1 van hun statuten aan de kant schoof.
|
Citaat:
|
Dat de vooraf door Siegfried Bracke aangekondigde bocht ook daadwerkelijk genomen is. Dat n-va haar confederaal programma over boord smeet om in de federale regering te geraken toont aan dat er niets veranderde in de politiek. Behalve de poppetjes natuurlijk.
|
Het overlijden van de loodgieter van de vorige eeuw.
|
Citaat:
|
Voor mij was het politieke moment van 2014 het N-VA congres in januari waar de teksten over confederalisme werden gestemd. In deze teksten staat eindelijk een duidelijk de visie van N-VA op Brussel in het kader van hun statutair separatisme.
De politieke teleurstelling van 2014 is voor mij dat N-VA heeft nagelaten het separatisme uit hun statuten en hun partij te bannen en dat Bart De Wever verstek liet voor het premierschap. 2014 is het jaar dat de Volksuniepartij van dit Millennium verkleurde van geel-zwart naar vaal oranje. Een beetje zoals de negers van Wiz Khalifa hun "Black & Yellow" verkracht zien worden door Halve Neuro tot "Pakt de velo" https://www.youtube.com/watch?v=UePtoxDhJSw https://www.youtube.com/watch?v=90PCKtQ2riA |
Citaat:
|
De verkiezingen in de maand mei uiteraard.
|
Citaat:
|
De golf van euroscepticisme die europa overspoelde
|
feit dat we nu eindelijk de sossen aan de kant hebben gekregen. Nu nog al hun sprookjeskastelen afbreken en de overwinning is compleet
|
Het feit dat de SP.A en PS oppositie voeren tegen hun eigen beleid.
|
De Vlaamsnationalisten die iedere keer van boeman wisselt
de joden/homo's -> de hippies -> de immigranten -> de moslims -> de walen -> nu de sos |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dat maakt het ons makkelijker om te weten of je ook een boeman bent. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:14. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be