![]() |
Socialisme werkt niet: Maduro naar China om te gaan bedelen, rekken leeg
1 Bijlage(n)
in het twitters noemt dat
#AnaquelesVaciosEnVenezuela http://www.zerohedge.com/news/2015-0...opia-venezuela Citaat:
|
Beggars can't be choosers.
|
Maduro gaat op bezoek in China. Maar niet alleen dat. Hij bezoekt verschillende OPEC landen. Dat laatste is de reden waarom de westerse pers aandacht heeft voor deze reis. Wat zal er met de prijs van de petroleum gebeuren is de achterliggende vraag. Dat is de hoofdreden van Maduro's rondreis (naast de zuid zuid samenwerking via CELAC). De 'lege rekken' en 'bedel' propaganda hoort een beetje obligaat bij een Venezuela bericht tegenwoordig in de media. Zoals met betrekking tot alle landen die zich een beetje onafhankelijk van Washington proberen op te stellen, zal men ook over Venezuela niet veel positiefs vernemen in de westerse pers. Daarbij wordt de leugen niet geschuwd.
President Correa is momenteel ook in China. (Iets over gehoord in de pers? Nee zeker.) Commerciële akkoorden. Het 'westen' zou beter ook wat meer aan handel en wat minder aan oorlog en destabilisering van landen doen. Het zal ons allen beter uitkomen. Kijk maar naar de rotzooi die men in Libië gecreëerd heeft. Walgelijk. Terwijl met China handel gedreven wordt probeert het westen Latijns America (behalve een paar volgelingen) economisch te destabiliseren. Dit volgens de Argentijnse minister van economie vandaag. Het westen...de kracht van verandering...de kracht van destructie. Leuke reputatie is men aan het opbouwen. Meer en meer wordt Bejing de stabiliserende kracht in de wereld tegenover een losgeslagen megalomaan Washington, met zoals steeds een volgzaam Europa in haar kielzog. Citaat:
|
Citaat:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20141211_01424967 |
1 Bijlage(n)
Van belang ook om de westerse "economische oorlog" (en dito persberichten) tegen Latijns America te begrijpen is de top van CELAC* in Cuba in 2014. Daar werd beslist de samenwerking met China aan te halen.
* CELAC zijn de Latijns Amerikaanse landen zonder de VS en Canada. Meestal doodgezwegen in de westerse pers. Dit in tegenstelling tot de OAS waar in de westerse pers wel aandacht voor bestaat. In de OAS voert de VS het grote woord. Daarom mocht Cuba niet meedoen. Alhoewel Latijns Amerika daar nu ook 'basta' tegen gezegd heeft. |
Meer gegevens om het bezoek van Maduro aan China en OPEC landen beter te kunnen plaatsen:
8 en 9 januari vindt er in China de eerste interministeriële vergadering plaats tussen China en de landen van CELAC. Maduro neemt deel aan deze vergadering. Maduro bezocht ook Moskou op weg naar China, alwaar hij zijn steun betuigde aan Rusland tegen de inmenging in binnenlandse aangelegenheden vanwege de VS. Een paar dagen geleden heeft Maduro gezegd dat de VS de OPEC kapot wil maken en dat de acties tegen Rusland niet anders dan een oorlog tegen Rusland te noemen zijn Citaat:
|
De desinformatie in de main stream westerse media neemt onder het mom van 'vrije media' soms echt ziekelijke proporties aan. Zeer weinig respect hebben die media voor hun publiek.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Vandaag staat een vergadering tussen Xi en Maduro op het programma. Ondertussen worden meer dan 300 potentiële gezamenlijke projecten tussen China en Venezuela besproken alsook het aanhalen van de diplomatieke relaties.
Ik zou me niet geroepen voelen deze informatie hier te schrijven moesten anderen niet dit staatsbezoek pogen samen te vatten als 'bedelen'. |
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Tenzij onze sossenvreter Karel Martel wil gaan beweren dat China dan toch niet socialistisch is? Want als het wel socialistisch is, dan schort er iets in de rethoriek van onze sossenvreters. China stak namelijk onlangs het kapitalistische paradijs voorbij als grootste economie in de wereld. http://www.foxnews.com/world/2014/12...world-economy/ |
Citaat:
Citaat:
|
1 Bijlage(n)
Het 'bedelen' van Maduro is blijkbaar succesvol geweest. China belooft 250 miljard dollar investeringen in Latijns America. In Venezuela meer dan 400 projecten.
|
Citaat:
Venezuela heeft geen kloten gedaan om een industrie op te richten en prostitueert zich met veel plezier aan China. Kijk, wat een verandering, wat een progressie! Niet langer slaaf van het Westen! Slaaf van China, veel beter! Mucho socialismo! Ga vooral door met juichen. |
Citaat:
Venezuela ook hoor. Leg mij - de onwetende - eens uit anders wat een socialistische fase inhoudt? Kortom: dictatuur, staatskapitalisme en creëren van broodelite. En als de (kapitalistische) wereldeconomie het moeilijker heeft, evenzeer pijn lijden. |
Citaat:
Het is in feite niet zo moeilijk: Alls je de tegenstelling "kapitalisme" vs "Communisme" definieert als een tegenstelling tussen een systeem van "vrije markteconomie" vs een systeem van "absolute gemeenschapscontrole over de economie" kunnen we kort zijn : die systemen hebben nooit bestaan (wel pogingen tot...) Zelfs op het hoogtepunt van her reaganisme was de staat in de VS de grootste klant van de privé-sector en legde die staat de privé sector zijn economisch gerdrag op. Ook op het hoogtepunt van de comecon economie waren grote delen van de economie van deze landen afhankelijk van een "kapitalistische invloed" van vrije marktmechanismen. ... Het probleem "Venezuela" is een te grote afhankelijkheid van de export van petroleumproducten, iedereen kon zien dat het een grote fout is om je totale economie in functie te stellen van één product waarvan de experten reeds lang weten dat het overgeprijsd is op de wereldmarkt en de toekomst eerder duister is. Venezuela en geheel Zuid Amerika heeft een grote toekomst mits er een goed pragmatisch beleid gevoerd wordt, dat voor een gematide exploitatie van d rijkdommen en een ontwikkeling van alle economische sectoren zorgt. Een staatsmonopolie op dictatoriale wijze afgedwongen is een rem voor alle economische sectoren - dwingende omstandigheden kunnen in sommige gevallen een voordelig effect hebben ten minste indien men inziet dat een vrijmaking van de markt hand in hand met een gezonde regulering altijd te verkiezen is. (en dat is zeer socialistisch indien men van het basisidee gelijke kansen voor eenieder vertrekt). |
Citaat:
Ik heb China nog geen staatsgreep in Latijns Amerika weten plegen. Ze hebben ook geen legers overal over de wereld. Dat is dus een stap vooruit voor de Latijns Amerikaanse landen die daarmee zaken doen in vergelijking met de VS. Inderdaad. Respect voor de soevereiniteit. |
Citaat:
Goed bezig, Bolleke. Daar gaan ze nogal eens bij varen. :roll: |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:29. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be