![]() |
Geen cordon, maar een pestcoalitie ?
Zou het kunnen dat bij de vorige verkiezingen O-VLD en CD&V beslist hebben om in plaats van verder N-VA te demoniseren en uit te sluiten, zij hen mee te nemen in een coalitie, met als enige bedoeling om elke maatregel te bevechten, elke uitspraak van N-VA af te kraken, om zo de partij weer klein te krijgen ?
Het valt mij immers op hoeveel er gedebatteerd over uitspraken van N-VA'ers (denk bijv. aan de uitspraak van Liesbeth Homans), en veel te weinig over het gevoerde of te voeren beleid. Het is ook opvallend hoe oppertjeef Kris Peeters mails stuurt naar de CD&V'ers om keet te schoppen tegen het eigen regeringsbeleid. Maar op andere momenten is het dan weer de VLD die uitspraken van N-VA aanvalt. Denk ook aan het doorgeven van verkeerde Vlaamse begrotingscijfers door Annemie Turtelboom (VLD), waarna natuurlijk gretig een andere VLD'er (Guy Vanhengel) zich vrolijk kon maken over de Vlaamse regering. Mij lijkt het dus allemaal maar één bedoeling te hebben : het imago van N-VA kapot te maken, ook van binnen de regering. Dat stemt mij niet al te vrolijk, niet alleen omdat ik N-VA nog altijd de beste partij vind, maar ook omdat politieke spelletjes bij CD&V en O-VLD blijkbaar nog altijd belangrijker zijn dan het welzijn van (de burgers van) dit land. |
als iemands imago aan het kapot gaan is, zal het deze van het bedriegelijke, mes-in-de-rug-stekende, dubbel-getongde CD&V zijn
|
Wat mij wel hoopvol stemt in dit verhaal is dat iemand de mail gelekt heeft, en dat de kranten het spelletje van CD&V niet meegespeeld hebben.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:58. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be