![]() |
Jongen die zich kaal liet scheren voor goede doel niet meer welkom in de klas
Jongen die zich kaal liet scheren voor goede doel niet meer welkom in de klas
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...-de-klas.dhtml Citaat:
Iemand zet zich dan in voor de maatschappij , en wordt er voor gestraft ?? Wat voor regels hanteert zulke school ?? |
Bang voor bendecultuur. Kinderen mogen er natuurlijk niet stoer uit proberen te zien hè? En als je er als een boeddhistische monnik uitziet zoals deze is het helemaal gevaarlijk?
|
![]() |
Citaat:
|
Citaat:
|
Zo is het maar goed, geen bendeleden in onze klaslokalen!
|
De moeder van de tiener, Melanie Rees, had gehoopt dat de onderwijsinstelling een uitzondering zou maken, gelet op de reden van de coupe-wissel, maar dat was buiten de directie gerekend.
Tjaa... |
In elk geval , die jongen probeert de mens te helpen :)
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
De scholen moeten dringend stoppen met zich te moeien in het priveleven van leerlingen. Ze controleren tijdens de lessen/pauzes: ok. Maar hun facebook gaan afspeuren? Hun haarstijl/kledij gaan bepalen? Wat mag en wat niet? Dat kan volgens mij toch niet, is dat niet eerder een taak voor de ouders? Of zijn de scholen de nieuwe ouders geworden?
|
Citaat:
Geen bendeleden in onze scholen! |
Citaat:
Dat is trouwens niets nieuw. In een nog niet zo heel ver verleden pasten de scholen trouwens veel strengere reglementen toe. |
Citaat:
Had ook eens een prima rol als kaalkop: ![]() Dat liep ook niet zo goed af... |
Citaat:
|
Op mijn college mochten jongens geen piercings hebben of lang haar dat samengebonden was. Meisjes mochten slechts 1 piercing aan elk oor hebben, niet meer. Blote buiken of uitdagende decolletés mochten ook niet, net zomin als enkel een topje in de zomer.
Tattoos moesten sowieso bedekt zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
Maar Ryan Gosling is wel een knappe gast. Net zoals Leonardo Di Caprio. |
Citaat:
Staatsscholen zijn beter wat marginaler. Omdat de leerlingen niet elitair zouden voelen, snap. Daarom zijn ze ook best gevuld met mindere leerlingen. Het voorstel om Down-lijders en andere gehandicapten in staatsscholen te stoppen, is dan ook een zeer goed idee. |
Citaat:
Jij kunt zo heerlijk pretentieus en denigrerend doen hè. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:22. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be