![]() |
Vrouw maakt selfie in haar auto , en sterft enkele seconde later in een crash
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ads-crash.html
http://www.hln.be/hln/nl/4125/Intern...n-kosten.dhtml Kan mij iemand dit eens uitleggen ?? Is het voor de kick , is er voor sterven het je waard ?? Sommige denken echt niet na (over de gevolgen) !! |
Wat een stom wijf. 8O
Ik wilde eerst 'I hate selfies' aanduiden daar ik mij daar allemaal niet met bezig hou. Ook de (A)sociale media FB, Twitter en ga het rijtje maar af kunnen mij gestolen worden. :-D Snel nog even ter info voor de kierewieten die het wel gebruiken. 260.000 Facebookgebruikers besmet door Trojaans paard :cheer: |
[quote=cookie monster;7528474]http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ads-crash.html
http://www.hln.be/hln/nl/4125/Intern...n-kosten.dhtml Kan mij iemand dit eens uitleggen ?? Is het voor de kick , is er voor sterven het je waard ?? Citaat:
Brein cookie het brein... daar gaat het om...;-) velen hebben een grote pan met niet veel in...:-D:-D |
het lost alvast één heel ellendig probleem op voor de nabestaanden ... het kiezen van een doodsprentje ... afschuwelijk jobke anders!
:/ |
Selfies is een rage/hype dat vanzelf weer langzaam verdwijnt.
|
Citaat:
|
Citaat:
Zeker als iedereen verongelukt na een selfie :oops: |
Citaat:
Ik vraag me dan wel af of je dan nog goed snik bent ?? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:37. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be