alice |
19 maart 2015 16:01 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlaams realist
(Bericht 7579750)
http://www.knack.be/nieuws/belgie/vo...on-541419.html
Dit probleem is ontstaan door de moslim .
Als hij z'n eigendom beter had vastgeketend , dan verliet ze het huis niet .
Als ze studeert , en bij vreemde mannen betaalde arbeid gaat verrichten , faalt de moslim dan niet in de onderhoudsplicht ?
Goede vraag voor de iman .
Wie moet de moslima onderhouden ? Is het de sociale zekerheid ? Of is dat de plicht van de moslim ?
|
Weer een moppermoslim die over " het recht op hoofddoeken begint" en ineens maar even de schuld alweer bij de samenleving legt die discrimineert en racistisch is. Over vrouwen die werk weigeren, omdat de hoofddoek door een werkgever niet wordt toegestaan, zwijgen we, uiteraard want het is " haar recht om".
Ja en nee dus, wanneer iemand er voor kiest in het privéleven een hoofddoek te dragen dan respecteren we dit maar het is geen recht binnen openbare diensten of bij iedere werkgever, want daar beslissen we samen en wordt de guillotine van vrouwenrechten en holebi's niet toegestaan, en terecht!
Leer er mee leven waarde medeburgers die moslim zijn en hou op met dat gejammer, moslims staan niet boven wat voor iedereen geldt, wanneer je moslimdames meer kansen wilt bieden leg dan uit dat je kunt functioneren zonder die guillotine op het hoofd die voor niet moslims een belediging en aanfluiting is van waar velen voor staan: gelijke rechten van vrouwen en holebi's!
|