![]() |
"Koninklijke - STASI - familie
Bron
Citaat:
|
Eigenlijk is zo'n erfopvolging in deze tijden, voor gans de familie een onmenselijke opdracht.
Ze verdienen geld gelijk slijk, ze leven koninklijk en prinselijk, maar tegenwoordig niet meer menswaardig. Afschaffen ! . |
Als jullie het zo oneerlijk vinden dat bloedbanden het lot van een mens bepalen moeten jullie consequent zijn en ook pleiten voor het afschaffen van erfenisrechten. Het doorgeven van geld en prestige is heus geen monopolie van de Koninklijke Familie.
|
Stasi was wel heel erg fout!
|
Citaat:
|
Citaat:
Het is niet omdat Marc Coucke x miljoen euro verdient, dat zijn kinderen, kleinkinderen... later op kosten van de belastingbetaler ook recht zouden hebben op x miljoen euro per jaar. Dat Marc Coucke met zijn geld doet wat hij wil (bijvoorbeeld laten vererven via zijn nalatenschap), is zijn zaak. |
Moet zowat de grootste nietsnut zijn die er in West-Europa rondloopt.
|
Citaat:
|
Citaat:
Mijn nakomelingen erven mijn job niet. Met mijn centen en bezittingen doe ik wat ik wil. De staat pakt na mijn dood wel een percentje, ok tot daartoe. Maar dan liefst voor iedereen gelijk. En met zo weinig mogelijk gefoefel. Sos Di Rupo gaf het al aan: er zijn ethische imperatieven voor dotatie-trekkers. Democratie, redelijk simpel in theorie; ietwat moeilijker in de praktijk in dit onland, in dit tweeland ... En verder nog meer ruzie in 't kot van Laeken. Ook PHphphphphphphillip krijgt van de lat. En daarmee denk ik dat zijn lot beschoren is. En tegelijk zal zijn zuske haar dotatie ook in rook zien opgaan. http://www.standaard.be/cnt/dmf20150409_01622392 Citaat:
|
Citaat:
. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:06. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be