![]() |
Over wie heeft Beaucourt het hier???
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150506_01666814
Iemand een idee wie hij bedoelt en van welke strekking die ambtenaar is?? |
Citaat:
|
Hij is niet alleen die dit verkondigt. Een naam noemen is strafbaar en kan tot processen leiden, maar velen zullen wel weten wie hij bedoelt: ik niet.
|
Citaat:
Hij wordt toch stante pede bijgetreden door twee andere spoedartsen, die ook geen namen noemen. Ofwel noemen ze wel namen, maar wil het Nieuwsblad eerst zelf meer checken vooraleer namen te noemen. (er is zo ook kritiek op de vele randgegevens die bekend gemaakt zijn rond de persoon/identiteit van het slachtoffer van de Stunt-verkrachter ... en inderdaad, voorzichtigheid kan nooit kwaad) . |
totaal ongerelateerd:
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20120716_00224623 Citaat:
|
Een week geleden is deze zweer reeds beginnen etteren. Gepensioneerde Luc Beaucourt voelde zich geroepen om zijn opvolger via de pers te bekritiseren waarna deze droog opmerkte dat de beste stuurlui aan wal staan.
bron : http://www.standaard.be/cnt/dmf20150429_01656118 Beaucourt is in 2013 met pensioen gegaan. Die zou beter met de hond gaan wandelen. Dat die kerel het woord 'politiek' nog durft uitspreken, hij die tot 2000 een CVP'er was, daarna overstapte naar VLD en in 2009 nog een jean-Marieke wou doen bij LDD. Ik hoop dat de betrokken ambtenaar van zijn hiërarchie toelating krijgt om te reageren tegen die onverbeterlijke aandachtshoer van een Beaucourt. |
Citaat:
We betalen speciale ambtenaren om te babbelen, die noemen "woordvoerders". Dat die het maar uitleggen. |
Citaat:
|
Het is een feit dat dit soort hulpdienst beter wordt ondergebracht in het leger. Het kan sneller en efficiënter optreden zowel op gebied van manschappen als materiaal.
Ik vind, ook tijdens voorgaande missies dat B-Fast amateuristisch overkomt. |
Ne sos !!
En nog wel in de adelstand verheven door de roi !! En zo'n kritiek daar op .... aiaiai ... . |
Betrokkene ook bijgenaamd "de Rode Ridder". Says it all...
|
Citaat:
Ik denk dat je ondertussen weet wie Pierre 'Pjotr' Therie is. En ik denk dat de tekst voor zichzelf spreekt. Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:58. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be