De schoofzak |
8 mei 2015 21:49 |
Schietpartij vlakbij schooke kroonprinses
Weten jullie nog wat precies de definitie was van de PS-burgemeester van Brussel destijds, van het woord "fait divers' ?
Dat was een schietpartij nabij een school.
Wel, het was blijkbaar alweer zo ver eens.
Hopelijk was de papa van de kroonprinses niet teveel verschoten.
titel: Schietpartij vlakbij school in Brussel
link: http://www.standaard.be/cnt/dmf20150508_01671336
Citaat:
Vrijdagnamiddag heeft zich in de Brusselse Ursulinenstraat, vlakbij het Sint-Jan-Berchmanscollege, een schietpartij voorgedaan. Dat meldt de krant Le Soir en wordt bevestigd door de Brusselse lokale politie.
Prinses Elisabeth die er school loopt, werd onmiddellijk in veiligheid gebracht en ook alle andere leerlingen werden via de achterzijde van het gebouw geëvacueerd.
Agenten van de Brusselse politie probeerden rond 15 uur een voertuig tegen te houden om het te controleren, maar de bestuurder van de wagen gehoorzaamde niet en reed op de agenten in, die daarop het vuur openden. Niemand raakte gewond en de bestuurder kon met de wagen de vlucht nemen.
Van de bestuurder is voorlopig nog geen spoor, maar ongeveer anderhalf uur na de feiten, rond 16.30 uur nam de eigenaar van de wagen contact op met de politie van de zone Brussel West (Jette/Ganshoren/Koekelberg/Sint-Agatha-Berchem/Sint-Jans-Molenbeek) om te melden dat hij zijn wagen uitgeleend had aan een vriend en het voertuig had teruggevonden met kogelinslagen.
|
|