![]() |
Buitenlandse handel: wat een janboel
Een janboel.
Geen oplossing in het vooruitzicht. Ik klaag de Vlaamse kiezer aan, die ofwel zich te afzijdig houdt, ofwel geen durf aan de dag legt . Ik ga akkoord met de Sturt zijn conclusie (de laatste zin van het artikel): Citaat:
http://www.standaard.be/plus/20150529/ochtend/2 Citaat:
|
Citaat:
Ik durf zelfs zeggen, dat diegenen die België willen splitsen, de oorzaak zijn van die janboel. |
Citaat:
Daarbij, jij wil enkel schuilen onder de communistische paraplu van de PS. Mocht de situatie omgekeerd zijn, je zou zo regionalistisch zijn als de communistische Basken met hun bomaanslagen. . |
Was Liesbetje een beetje jaloers dat ze niet mee op schoolreis mocht?
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
. |
Citaat:
|
Naar mijn inzicht zou het zo kunnen zijn dat men centraal de visie inbrengt en decentraal de inrichting en praktische invulling geeft aangaande contacten naar buiten toe. Naar mijn idee hoort ondernemersschap in de gewesten thuis. Zo is het ook heel vaak in bedrijven zo. Die bepalen dan ook het locale beleid.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
De grootste miskleun toen in 1988 was de creatie van het Brusselse gewest. Waar wil je nu eigenlijk naar toe, dat de VU belgië weer één had moeten maken ofzo? |
Citaat:
|
Citaat:
Je weet toch al langer dat de BUB totaal geen echte argumenten heeft en zich terug trekt als het lastig wordt. |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:12. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be