Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Pontifex: Een valse belofte. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=221640)

eno2 1 augustus 2015 18:58

Pontifex: Een valse belofte.
 
Een aantal keer heeft Pontifex mij aangeraden een eigen forum te beginnen. Hij was bereid zelfs eenmalig een link toe te staan naar mijn eigen forum. Dat was natuurlijk bedoeld als een belediging. Nu ik dat forum daadwerkelijk opende en die link daadwerkelijk plaatste, verwijdert hij die. http://converse.freeforums.net. Ik kreeg weer een zoveelste PB van hem, maar ik open die niet meer. De teksten die hij mij stuurt, zijn echt te hallucinant om te lezen. Nu, voor mij maakt het toch niet meer uit dat hij mij een permban geeft, aangezien ik toch niet meer post. Nog één opmerking: Mijn beloofde verhaal over "nare huurder ervaringen" in de draad van Bembem, heb ik naar Maarten Malaise gestuurd aangezien hij bij die nare ervaring betrokken was. De belangstellenden kunnen daarover informatie opvragen. Alsook bij NiewNoors (verkorte versie) en Edina (volledige versie).
Dit is nu echt mijn laatste bericht. Vaarwel.

Rudy 1 augustus 2015 19:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 7761091)
Een aantal keer heeft Pontifex mij aangeraden een eigen forum te beginnen. Hij was bereid zelfs eenmalig een link toe te staan naar mijn eigen forum. Dat was natuurlijk bedoeld als een belediging. Nu ik dat forum daadwerkelijk opende en die link daadwerkelijk plaatste, verwijdert hij die. http://converse.freeforums.net. Ik kreeg weer een zoveelste PB van hem, maar ik open die niet meer. De teksten die hij mij stuurt, zijn echt te hallucinant om te lezen. Nu, voor mij maakt het toch niet meer uit dat hij mij een permban geeft, aangezien ik toch niet meer post. Nog één opmerking: Mijn beloofde verhaal over "nare huurder ervaringen" in de draad van Bembem, heb ik naar Maarten Malaise gestuurd aangezien hij bij die nare ervaring betrokken was. De belangstellenden kunnen daarover informatie opvragen. Alsook bij NiewNoors en Edina.

Waarom betrek je NieuwNoors en Edina bij je uiteenzetting.

Nietzsche 1 augustus 2015 19:29

Dag enno2

SDX 1 augustus 2015 20:59

Oh, wat erg, ik moet bijna huilen.

Johan Bollen 1 augustus 2015 21:13

Is eno nu moderator?

Pontifex 1 augustus 2015 21:28

Beste,

Uw post werd verwijderd omdat er een groot verschil is tussen eenmalig een linkje posten en een heuse reclamedraad opstarten als propaganda voor uw nieuwe forum.

Als blijk van welwillendheid zal ik deze draad gesloten in Koetjes en Kalfjes laten staan.

Ik zal u tevens niet straffen voor uw drievoudige overtreding, en de zaak afsluiten met een waarschuwing.

Veel plezier en succes met uw nieuwe forumproject.

Pontifex


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:45.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be