Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Animal abuser Ian Gibson killed by an elephant (https://forum.politics.be/showthread.php?t=222553)

Derk de Tweede 30 augustus 2015 19:17

Animal abuser Ian Gibson killed by an elephant
 
A young bull elephant killed professional hunter Ian Gibson early on Wednesday as he tracked a lion for an American client in a rugged part of north-east Zimbabwe.
Mr Gibson, 55, one of Zimbabwe's best known big game hunters, died scouting for prey in the Zambezi Valley after a young bull elephant charged, then knelt on him and crushed him to death.
"We don't yet know the full details of how 'Gibbo' as we called him, died, as the American client and the trackers are still too traumatised to give us full details," said Paul Smith, managing director of Chifuti Safaris' which employed Mr Gibson for the hunt.

Zo, weer een dierenbeul minder!


Johan Bollen 30 augustus 2015 19:21

Pas maar op dat ze daar geen excuus in zien om Zimbabwe te nuken. Waarschijnlijk een IS getrainde olifant.

Johan Bollen 30 augustus 2015 19:22

Ik zou wel eens willen weten hoe het met de olifant afgelopen is.

Derk de Tweede 30 augustus 2015 19:22


Xenophon 30 augustus 2015 19:27

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 7801374)

Citaat:

A young bull elephant killed professional hunter Ian Gibson early on Wednesday as he tracked a lion
Er schijnt wat verwarring te zijn.

Johan Bollen 30 augustus 2015 19:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon (Bericht 7801377)
Er schijnt wat verwarring te zijn.

Een leeuw klinkt natuurlijk heroischer dan deze krantekop.

Citaat:

Celebrated hunter crushed to death by baby elephant as he tried to measure its ivory for U.S. client
De klant was aanwezig tijdens het ongeluk maar we mogen niet weten wie het is. Is het doden van olifanten voor ivoor legaal voor rijke Amerikanen?

Nietzsche 30 augustus 2015 19:32

Kijk eens aan: politics.be bestaat niet alleen uit rechtsextremistische gekkies, maar ook uit maffe dierenvrienden.

Zo divers, zo divers.

Johan Bollen 30 augustus 2015 19:34

Citaat:

Despite the horrific manner in which he died, his death has been met with almost unanimous joy by commenters online.

Johan Bollen 30 augustus 2015 19:38

Ik vindt dat ze hunting drones moeten uitzetten voor mensen met een killverslaving. Zoals fazanten, maar om het spannender te maken laten we de drones terug schieten. Er moet nog wat sport aan zijn ook he. Kunnen de helden als trofee stukken schroot tegen de muur hangen.

Derk de Tweede 30 augustus 2015 19:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Nietzsche (Bericht 7801385)
Kijk eens aan: politics.be bestaat niet alleen uit rechtsextremistische gekkies, maar ook uit maffe dierenvrienden.

Zo divers, zo divers.

Hen geen enkele medelijden met dierenbeulen!

Nietzsche 30 augustus 2015 19:40

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 7801392)
Hen geen enkele medelijden met dierenbeulen!

Stoer man.

SDX 30 augustus 2015 19:41

1 Down ...

Derk de Tweede 30 augustus 2015 19:47

Inmiddels is het dodental in Spanje opgelopen tot 12 bij de diverse vormen van het mishandelen van stieren.
Een andere heldhaftige matador verloor een teelbal.
Eigen schuld, dikke bult.

Nietzsche 30 augustus 2015 19:48

@ Derk de Tweede, als iemand hier je botkanker zou toewensen, zou je dan op het rode driehoekje drukken?

C2C 30 augustus 2015 19:56

Wij hopen natuurlijk dat Gibson veel pijn leed, en dat de olifant het rustig aan deed door eerst één oog uit te steken, daarna het andere, één teelbal, daarna de anderre, endezovoort.

Het ras van blanke gefrustreerde clostet-homos als Gibson verdient death by a thousand cuts, maar dat is jammer genoeg illegaal. Het moet dus anders geregeld worden. De olifant hielp de mens, maar ik zou toch de wet willen wijzigen in het voordeel van zij die dit soort losers zeer langzaam in duizend reepjes wensen te fileren.

The Paulus Experience 30 augustus 2015 19:57

Risico's van het vak.
Niets speciaal te zien, allemaal doorlopen.

Nietzsche 30 augustus 2015 19:59



:)

Derk de Tweede 30 augustus 2015 20:03

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door C2C (Bericht 7801428)
Wij hopen natuurlijk dat Gibson veel pijn leed, en dat de olifant het rustig aan deed door eerst één oog uit te steken, daarna het andere, één teelbal, daarna de anderre, endezovoort.

Het ras van blanke gefrustreerde clostet-homos als Gibson verdient death by a thousand cuts, maar dat is jammer genoeg illegaal. Het moet dus anders geregeld worden. De olifant hielp de mens, maar ik zou toch de wet willen wijzigen in het voordeel van zij die dit soort losers zeer langzaam in duizend reepjes wensen te fileren.


Ik hoop dat de jacht overal beperkt wordt tot wildbeheer en dat de plezierjacht - en dan zeker op die van bedreigde diersoorten - helemaal zal verdwijnen.
Ik snap niet dat iemand een kick krijgt van het doden van een leeuw of olifant of welk dier dan ook.
Sinds ik weet dat Eric Clapton en Roger Daltrey (van The Who) en Roger Waters (Pink Floyd) verwoed vossenjagers zijn, draai ik geen muziek meer van ze.

Johan Bollen 30 augustus 2015 20:04

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Nietzsche (Bericht 7801435)


:)

Wat heeft die kip met de discussie te maken?

Nietzsche 30 augustus 2015 20:06

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen (Bericht 7801445)
Wat heeft die kip met de discussie te maken?

Discussie? waar?

Zie vooral veel graf-dansers.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:28.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be