Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Ruim 500 mensen maken in Gent vuist tegen armoede (https://forum.politics.be/showthread.php?t=22257)

jOOSt 18 oktober 2004 12:20

Ruim 500 mensen maken in Gent vuist tegen armoede
 
Meer dan 500 mensen hebben in Gent de Werelddag tegen de Armoede afgesloten met een herdenkingsviering nabij de gedenksteen op het Sint-Pietersplein. Armen, aangesloten bij de "Beweging van mensen met laag inkomen en kinderen", spraken er over het recht op een goed gezinsleven en het recht op werk.
"Sinds ik ga werken, kijken anderen meer naar mij op", zei een inwoner van Gent. Een stadsgenoot getuigde hoeveel hij moet afdragen van zijn loon, als hij na jaren werkloosheid en schulden een baantje vindt.

De getuigenissen werden afgewisseld met koorgezang, ceremonies en toespraken van lokale, Vlaamse en nationale politici.
Bron: GVA

Misschien kan onze l[font='Times New Roman'][font=Verdana][size=2]ieve prinses Mathilde ook eens op missie gaan naar Gent en een aktie steunen om haar onderdanen te helpen ?[/size][/font][/font]http://forum.politics.be/showthread.php?t=21956

Tegendradigaard 18 oktober 2004 12:43

Jaja het gaat goed in Belgie. Laat ze maar doen onze paarse supermannen...

mad_drone 18 oktober 2004 14:29

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Willem de Spreker
Meer dan 500 mensen hebben in Gent de Werelddag tegen de Armoede afgesloten met een herdenkingsviering nabij de gedenksteen op het Sint-Pietersplein.

en ik die dacht dat dat plein open lag... Toen ik er gister voorbij fietste was da nog zo.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:46.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be