![]() |
Boude insinuaties voor werkgevers
1) werknemers die niet staken zitten te comfortabel en verdienen wellicht teveel. Hier vallen kosten te besparen en bonussen te rapen.
|
Citaat:
Ik stel daarom voor om het aantal ambtenaren te verdubbelen, hun werkweek vijf uur in te korten voor hetzelfde loon en hun lonen en pensioenen met 30% op te trekken |
2) werknemers die niet staken zijn te bang om dit te doen. Een saneringsrondje en loonmatiging slikken ze gewoon door. Bonus.
|
3) werknemers die niet staken zijn trouw aan hun bedrijf. Deze sukkels hoeft men geen opslag te geven. Bonus.
|
Citaat:
|
Niks erger dan onderonsjes van cryptosossen die voor de lol een werkgever emuleren :evil:
|
5) Veel werklozen hebben rendeert: ze drukken de lonen door overaanbod, en mijn vennootschap draagt toch geen belastingen af. Bonus
|
6) doppers zijn profiteurs, maar als ik er zo een aanneem kan ik 2 jaar subsidies krijgen daarvoor. Daarna zoek ik een andere. Bonus!
|
Citaat:
A neverending profit-story |
Citaat:
|
Als ik de overheid kan overtuigen van een 6% BTW tarief op mijn product kan ik 15% meer winst maken. Bonus!
|
8) een loonlastenverlaging zal nieuwe jobs creëren, in het buitenland waar ik mijn extra winst ga investeren. bonus!
|
Citaat:
|
9) de werknemers hebben harder gewerkt maar het is het bedrijf dat meer winst heeft gemaakt. bonus voor de eigenaars van het bedrijf!
|
Citaat:
Als je ze meer betaalt, is het weggesmeten geld, als je ze minder betaalt, ben je ze kwijt aan de concurrentie. Net zoals met brood en koffiekoeken trouwens. Je betaalt de bakker zoveel voor je brood, opdat hij niet al het brood aan iemand anders zou verkopen, he. Meer betalen zou zot zijn. Minder willen betalen, en je klopt op je kin. Een werknemer is een gekocht product zoals een ander. Je betaalt ervoor wat je moet. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik koop geen brood omdat een ander het niet zou opeten hoor, ik koop het omdat ik honger heb. En ik koop liever één dat minder kost voor hetzelfde. |
Citaat:
ben jij aan't trollen?? 8O |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:27. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be