Lukkas |
22 oktober 2015 16:20 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
(Bericht 7866395)
De Europeanen (met de Zweden en de Duitsers op kop) gedragen zich als een volkomen waanzinnige troep lemmingen. Met onvoorstelbare zelfverachting zijn ze ons continent om zeep aan het helpen.
De enige verdediging die ons nog overblijft is moordend streng zijn bij het toekennen van de status van politiek vluchteling en al de rest na een zo kort mogelijke tijd uitwijzen. Met dwang als het nodig is.
|
Volgens onze linkse media zijn zij de ene keer oorlogsvluchtelingen en de andere keer noemt men hen weer asielzoekers. Wel een zeer groot verschil. De poco's weten dus duidelijk niet meer waar zij mee bezig zijn. Oorlogsvluchtelingen, zoals zij in het begin werden genoemd, moeten terugkeren wanneer de toestand genormaliseerd is. Daarom is het ridicuul om hen permanent verblijf te verlenen. Geef hen alleen tijdelijk onderdak en eten zoals in Oost-Europa, zonder kans op permanent verblijf (uitgezonderd Christenen uit moslimlanden, die hebben echt hulp nodig). Het zijn bijna allemaal moslims die op de vlucht zijn voor de gevolgen van de brutale islam. Wij moeten moslims hier niet meer toelaten, het is een pest voor de Westerse maatschappij. Het moslimaandeel in de Westerse maatschappij mag nooit de 10% overstijgen. Anders vraagt men om enorme problemen. Men moet moslims zelfs aanmoedigen om terug te keren naar hun moslimlanden, tenzij zij hun indoctrinatie afzweren.
|