Sukkelaar |
26 oktober 2015 15:02 |
Europa en de immigranten
De linkse pers is heel karig met zijn nieuwsberichten over de laatste stemmingen in West - Europa. Ik heb getracht een overzicht te maken wat er onlangs overal gebeurde.
DUITSLAND: Rainer Wendt, voorzitter van de Duitse politie vakbond, vroeg een muur te bouwen om de vluchtelingen tegen te houden. Hij stelt dat wanneer Duitsland de grenzen sluiten Oostenrijk zal volgen. De Balkan landen denken er over na hetzelfde te doen.
NEDERLAND : In de peilingen behaalt Geert Wilders 37 zetels, dit is meer dan het dubbele van de zetels die hij nu heeft : 15.
FRANKRIJK : zou moeten de komende twee jaar 33.000 immigranten opvangen. Het Franse instituut IFOP dat 52 % van de Fransen er tegen is. Als vb halen zij de problemen aan rond Calais.
ZWITSERLAND : Bij de recente parlementsverkiezingen bleek dat de SVP, de Volkspartij, 29,5 % van de stemmen behaalde en wint 11 zetels waardoor ze 65 van de 200 zetels behaalt. De rechtse radicaal-liberalen behalen er 33
OOSTENRIJK : De FPO verdubbelde bijna haar stemmen door iets meer dan 30 % te behalen.
DENEMARKEN : De 4 linkse partijen kwamen samen 1 zetel tekort om een meerderheid te behalen.
|