![]() |
terrorist aanslagen parijs via vluchtelingenstroom
Alvast 1 van de islamisten kwam via griekenland etc recent Europa binnen....
Merci Merkel. En tot op vandaag blijven de politiek correcte eenheidsdenkers het licht van de zon ontkennen. no way back zullen ze denken. Ze zullen zelf wel een veilig plekje vinden. |
Citaat:
|
Ze kunnen net als vele leiders misschien ook met een peperduur jacht ergens op zee gaan zwalpen.
Op onze kosten en voor hun veiligheid natuurlijk. Champagne en kreeften inbegrepen. |
De politieke kaste mag kronkelen wat ze wil: er zullen op hoog niveau koppen rollen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Dat kan toch niet anders , een prachtkans die vluchtelingenstroom om een pak terroristen Europa binnen te brengen.
|
Maar die vluchtelingen zijn toch allemaal bange, arme mensen op de vlucht voor oorlog en vervolging?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
IS heeft zelf altijd verklaard dat er terroristen a volonté mee waren in de vluchtelingenstroom. Dit werd altijd ontkend door de allochtonenknuffelaars. Wat zullen ze nu zeggen?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik had het net in een ander topic gepost. Ook een 2de dader kwam via Griekenland Europa binnen, wat te verwachten was. Nu kan men ook wel raden dat er in andere landen ook al binnengeglipt zijn om diegenen die er al zijn (binnenlands addergebroed) te vervoegen.
http://www.hln.be/hln/nl/35524/Aansl...a-binnen.dhtml Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
http://forum.politics.be/showthread.php?t=223553 |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:53. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be