Hoomer |
14 januari 2016 11:00 |
Onze dochters worden aangerand, wat met onze zonen?
Jongen vermoord omdat hij de eer van 14 jarige vluchteling geschonden heeft door meisje te beschermen.
De Litouwse jongen Arminas Pileckas, 15 jaar, is afgelopen maandag door een Syrische medescholier koudbloedig doodgestoken omdat hij een meisje had beschermd tegen het treiteren en lastigvallen van deze Syriër. Nu komen zijn ouders naar buiten met hun verhaal over de moord – en richten harde kritiek op de Zweedse media die de dader als slachtoffer doen voorkomen.
Een week later gingen we naar school en hadden een bijeenkomst over deze kwestie. De Syrische jongen zwoer wraak te nemen op mijn zoon, en dat heeft hij ook gedaan, zegt de vader.
Het Zweedse dagblad Aftonbladet heeft afgelopen dinsdag een artikel gepubliceerd waarin de Syrische vader verklaart dat Armina zijn zoon mishandeld heeft. Volgens hem is de reden van de moord, de “eer” schending van zijn zoon.
– De school deed niets om hem te helpen zijn eer te herstellen. In plaats daarvan was mijn zoon gedwongen om elke dag de 15-jarige op school te ontmoeten. Dat heeft hem geweldig boos gemaakt, zegt de vader van de 14-jarige moordenaar tegen Aftonbladet.
Dagblad Expressen heeft vandaag het interview met de ouders van Arminas in de Litouwse krant lrytas vertaald en gepubliceerd. Maar het links-liberale dagblad vermeldt niet de kritiek van de ouders op de Zweedse media, noch de etnische afkomst van de moordenaar of een indicatie dat Arminas een Zweeds meisje had verdedigd.
I n het interview met de Litouwse lrytas verklaart de vader van Arminas dat het voelt alsof zijn mond wordt gesnoerd als gevolg van de politieke correctheid.
De vader: De Zweden verduisteren problemen
– De politie zegt tegen me dat ze met het onderzoek bezig zijn en verder geen informatie nodig hebben, dat alles goed komt. De Zweedse media heeft ons niet uitgenodigd voor een gesprek. Terwijl de vader van het Syrische vluchtelingenkind zijn leugens in de Zweedse media mag verspreiden, zegt de vader van Arminas.
– De ouders van het meisje dat Arminas geholpen heeft om zich te verdedigen tegen de vluchtelingkinderen durven niet te praten met ons. Bij ons in Litouwen kan men openlijk praten over vluchtelingproblemen. Hier in Zweden verbergt men van alles, vervolgt hij.
Volgens de vader van Arminas is de situatie op school sinds een grote toename van asielzoekers uit de derde wereld in Skåna totaal uit de hand gelopen.
– Een Litouws meisje werd een paar maanden geleden aangevallen. Ze probeerden haar te verkrachten. De politie deed toen niets.
het volledige artikel.
http://fenixx.org/2016/01/14/de-oude...n-immigranten/
|