![]() |
Jihadist schiet eigen moeder dood omdat ze hem vroeg IS de rug toe te keren
Bron
Detail tekst: Citaat:
Mocht het niet uit de lucht gegrepen zijn dan is het wel een vreselijke daad. 8O |
Zou best kunnen, in Sovjet-Rusland waren er genoeg kindjes die hun ouders verraden, in de wetenschap dat ze geëxecuteerd zouden worden.
|
Niet dramatiseren, die kan alvast geen nieuwe jihadisten meer op de wereld zetten.
|
Het gaat blijkbaar niet goed met sommigen onder de nieuwe generatie moslims. Zou hij in Raqqa ook een cursus aangeboden krijgen of hulp om de slechte jeugd te verwerken?
|
Citaat:
![]() |
Citaat:
Maar toch ... je eigen moeder wat slik je dan? :roll: ![]() |
Citaat:
|
Citaat:
"Maar er zijn ook autochtone Belgen die dat doen" Of hun grootmoeder of tante vermoorden voor een paar €.... |
Citaat:
|
Citaat:
|
Wat een werkelijke super super super super toffe pee ,
uw moeder doodschieten , da's echt fun hebben , yes :thumbsup: Voor hen die het nog niet doorhebben , lees mijn antwoord tegenovergesteld , aub !! |
Citaat:
Geshockeerd? 'k geef het toe, 't was niet eenvoudig. Maar na 40 jaar mislukte integratie blijf ik mijn best doen om op islamitisch niveau te denken. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:58. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be