![]() |
Eddy Wally overleden ...
Bron
Citaat:
![]() |
|
Werelds beste marktkramer ! Slaap zacht Eddy.
Ik hoop dat uw sjakossen in waarde stijgen! |
Het blijft voor mij nog steeds een raadselachtig persoon. Een gewiekst zakenman en speelde hij de rol van een clown ?
Feit is wel dat hij graag gezien werd en een flink aantal fans achter zich had. Rust in vrede, Eddy. Je gaf kleur aan het grijze wereldje van Vlaamse charmezangers.... |
Tante Zulma zal in diepe rouw zijn.
|
De beste ambassadeur van het woord "amai" is niet meer.
|
Citaat:
https://www.youtube.com/watch?v=kEx3feuT6Rk |
Bedankt Eddy, voor de gezellige meezingers.
Hij heeft rijk geleefd als persoonlijkheid |
Hij is weer samen met zijn Mariëtje
|
Een grote naam van de Nederlandstalige muziek heeft ons verlaten. Rest in peace, Eddy! Midden jaren 90 had hij enkelen van zijn oude hits in een nieuwe jasje gestoken.
https://www.youtube.com/watch?v=I47BMBRqZn8 https://www.youtube.com/watch?v=EmOGq6JQr8o https://www.youtube.com/watch?v=y8fodRAvBlQ |
Citaat:
En zijn liedjes was niks mis mee. Een genre als een ander. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
EDIT: Wapper was me voor |
Citaat:
|
Rust in vrede Eddy
![]() |
|
Ook in Nederland bekend en een goede kennis van Frans Bauer.
|
Och wel, hij heeft de verdienste gehad dat hij het leven van heel veel oudjes wat opgevrolijkt heeft. Laten we eerlijk zijn, daar hoeft niet altijd meewarig om gedaan te worden.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:32. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be