Hoomer |
9 februari 2016 09:32 |
Daar die linkse ezels over den os bezig blijven en deze draad in de kiem proberen te smoren toch maar poging 2.
Hieronder een open brief aan burgemeester Van der Laan, waarin aangekondigd wordt dat er aangifte tegen hem wordt gedaan wegens het in gevaar brengen van demonstranten.
En ik citeer:
Geachte Mijnheer Van der Laan;
Vandaag was ik aanwezig bij de PEGIDA demonstratie. Vooraf had ik een ontmoeting met de organisatoren, waarbij ons de regels goed werden uitgelegd en iedereen netjes stickertjes plakte op de buttons waar een hakenkruisje in de prullenbak wordt gegooid, per uw eisen. PEGIDA is vreedzaam en wij werden opgeroepen dat ook te zijn en te blijven. Iemand die met mij mee kwam uit Friesland, gaf zichzelf op als vrijwilliger om met de Politie, orde te houden, zoals ook anderen van PEGIDA, die een oranje shirtje aan kregen.
Volgens de berichtgeving, zou de pro-vluchtelingen/antiFA demonstreren aan het begin van de middag, en PEGIDA om 15:00 u. plaatsvinden. Op weg naar de plek bij de Stopera, werd de organisator geconfronteerd met weer nieuwe eisen, plus een valse bommelding. Toch was de oppositie al aanwezig toen wij ruim voor 15:00 u. bij de Stopera aan kwamen. En natuurlijk volop politie – waarvoor wij later diep dankbaar waren, gezien wat er op ons af kwam!
Vanuit alle richtingen kwamen massa’s razende, tierende antiFA, die ons uitscholden en op ons spuugden en herhaaldelijk het politiecordon doorbroken om ons geweld proberen aan te doen. Veel deelnemers konden ons niet bereiken meer; er was geen gelegenheid de aanwezige sprekers (speciaal overgekomen uit Duitsland en België) te horen – wij konden niet meer doen dan lachen om de AntiFA (Ha ha, AntiFA), mochten ook niet lopen. Konden niet lopen, vanwege dat alle straten vol stonden met een razende, tierende, gewelddadige menigte die het op ons had voorzien en tegen wie u geen maatregelen had getroffen.
De Politie dreef ze een beetje terug, nadat ze steeds dichterbij kwamen en wij geen stap konden verzetten, en moest later echt alles inzetten, zodat bussen konden komen om ons te bevrijden uit onze benarde positie. Wij werden afgevoerd naar kleine stations in plaats van Centraal, omdat de gewelddadige razende AntiFa ons daar stond op te wachten.
Menige deelnemer gaat aangifte tegen u doen; en ik ook. U heeft toegelaten dat een tierende massa mensen op ons af kwam, geen enkele maatregel genomen tegen de rellende AntiFA, die bekend staat om hun geweld. U had toch Politie te paard, en gewapend met stokken – waarom werd er niet op het rellend tuig, illegaal aanwezig op de plek toegewezen aan PEGIDA, ingemept? Een beetje rookbom en dat was het dan. Eerst stond u toe dat ze er waren en toen liet u toe dat ze bleven en dusdanig een dreiging vormden dat wij met bussen en onder zware politie bescherming, moesten vertrekken.
Het is mijn recht als Nederlander, te demonstreren en deel te nemen aan demonstraties. AntiFA heeft GEEN recht, vreedzame demonstraties keer op keer te belagen en verhinderen met hun rellen en geweld. PEGIDA komt terug naar Amsterdam, en ik hoop dat u dan zult zorgen, dat dit AntiFA tuig de Politie op de stoep krijgt als ze zelfs maar beginnen te regelen, in de buurt van ons te zijn. Dit zal u veel geld besparen op Politie, ook. Want voor ons is die totaal niet nodig. Alleen de AntiFA (een Moslim front organisatie) staat bekend om geweld; PEGIDA niet.
Drs. Jitske Eizema
Statenlid Provincie Friesland namens de Fryske Frijheids Partij
P.S. Zou u zo vriendelijk willen zijn, uw plaatselijke SP uit te leggen, dat als zij “vrouwen meppen” (waarvan zij PEGIDA vals beschuldigden) zo erg vinden, dat zij dan tegen de Islam moeten zijn net als wij? Dank
|