![]() |
Frankrijk: ‘30.000 vluchtelingen, maar niet één meer’
Bron
Detail tekst: Citaat:
Mochten ze het gedaan krijgen dan hoop ik dat ze tevens de regel 'tijdelijke humanitaire hulp' even weten te onderlijnen. Ik denk dar vrouwe Merkel slecht gaat slapen nu. :-D |
Als je in Parijs (op wat toeristen na) of Marseille rondloopt waan je je al ergens in Afrika.
|
Citaat:
We zijn gewoon 'gekloot' door al die 'slimme' leiders en politici 8O |
Citaat:
In Frankrijk vrezen de machthebbers Marie Le Pen die presidentiële ambitie koestert. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
![]() |
De Franse sossen voelen de bui al veel langer hangen. Nu ze zich al in alle onmogelijke bochten hebben gewrongen om het FN af te stoppen doen ze hetzelfde als wat Crombez in Vlaanderen heeft geprobeerd: zo onopvallend mogelijk opschuiven naar rechts.
|
Citaat:
|
... kunnen we geen quotasysteem maken op basis van het aantal gedropte bommen ? ... want hoeveel vluchtelingen vangen de Britten en Fransen nu eigenlijk op ?
|
Wat is ons quotum eigenlijk? :-D
|
Citaat:
|
Citaat:
Om niet in't zak gezet te worden zouden we dus een quotum van 5000 moeten stellen. Vooruit Theo. :-D |
Citaat:
|
Citaat:
Ze hebben een parlementaire meerderheid en waarom zou rechts tegen stemmen? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Geen mens die weet hoeveel vreemdelingen hier echt rondlopen! Met onze "vijf dagen om het grondgebied te verlaten" zullen ze eens lachen! We laten ons wetens en willens onder de voet lopen zolang we met dat "Europagedoe" zitten dat in onze plaats beslist wat kan en wat mag! Onze landen moeten gewoon de koppen bij elkaar steken en samen beslissen over wat er moet en zal gedaan worden + middelvinger richting de dikbetaalde Europahelden! Wat kunnen die eigenlijk doen als een meerderheid van de Europese betrokken landen het anders willen en doen? Schrik hebben dat hun wedde op het einde van de maand niet meer op hun rekening zal staan? En meteen een nieuw overkoepelend orgaan vormen in samenspraak dat nu weet welke prietpraat ze niet meer moeten verkopen! |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:06. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be