![]() |
Fitness
Wie van jullie gaat er fitnessen?
Het kan blijkbaar al heel goedkoop, bv. vanaf 20€ per maand bij Basic fit. En die hebben ook ladies only vestigingen, speciaal voor de moslima's. :cheer:. |
Citaat:
Citaat:
|
oeh nee fitness doe me dat niet aan LOL
ik snap niet hoe men daar meer dan 1 uur in kan vertoeven, hier in de buurt is ook zo'n fitnesscentrum, uhm niks voor mij, ps 20€/maand moet je dan heel het jaar betalen of kan je kiezen die maand kom ik en die niet? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Fitness ... da's voor janetten die zodanig gedomesticeerde levensstijlen leiden en veel tijd in overvloed hebben dat ze calorietjes moeten gaan verbranden met substituut-sport in een verwarmd lokaal (waar het overigens niet alleen wemelt van de bacteriën en schimmels, maar ook andere irritante mensen)
Ik wandel elke dag meer dan 10km met twee grote honden, weer of wind, nat of droog, bergop of af, vroeg of laat, licht of donker ... En ik sta strakker dan gelijk welke fitness-oetlul. Dus, ja, ANDERS (en niet LOL) |
Citaat:
|
lol
|
Drie keer per week.
Plus muay thai. (ook meestal drie keer) |
amai
|
Ik doe aan street-boxing, ik rammel alle vreemdelingen af die ik tegenkom. Velen van hen zijn al gaan verhuizen naar een andere buurt.
|
Fitnesszaken zitten vol klootjesvolk: ze doen het omdat ze denken dat het hip is, omdat ze denken dat ze er effectief minder mottig zullen uitzien. Je moet ze eens bezig zien: 10min op het fietsje op de laagste stand, 20min lullen tegen hun klootjesvrienden en dan zijn ze het beu. Ze betalen hun levenslang abonnement per domiciliëring maar de 15de van de maand is hun geld altijd op.
|
jaja :lol::lol:
|
ach Hypochonder was me voor, lol
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Wie betaalt er nu geld om te gaan sporten in zo'n stinkkot? Koop u ne goeie velo of loopschoenen en ga naar buiten. |
Zonde van je tijd en geld, tenzij je het op een deftige basis doet, en da's niet met een 10 rittenkart van €20.
|
Citaat:
Ik antwoord dan, mij is het enkel te doen om de lichaamsbeweging. |
Als ik tot voor 2 jaar uit mijn zetel kwam, dan kraakten al mijn gewrichten en pezen, zeer pijnlijk. Ik ben dan begonnen met 1..2 keer per week 1 uur te gaan fitnessen.
Gewoon alle spieren en gewrichten, vooral de onderse ledematen, eens rustig loswerken. Zelfs in de zomer laat ik daarbij geen druppel zweet. Ik kan het iedereen aanraden, ik spring nu over een tafel als een veulen. ![]() |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be